Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az egyik szomszédom azt...

Az egyik szomszédom azt állítja, hogy az éjszaka során többszöris áramot eresztettem rá. Mit tehetek, mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
Ha valamit számít, egy idős néni feltételezése ez, aki már többszöris bosszantotta édesanyámat !!! Valamiért gyűlöl minket, valami tanács?

2013. okt. 25. 18:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Fizikából nulla, józan észnek semmi nyoma, tehát titok ez a behatolás nélküli, szelektív módszer. Nehéz elhinni, hogy más szomszédokra nem hat a szerinted működő módszered...
2013. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Na én vagyok az, visszatértem, csak törölték az előzőt. Most már több napja adom neki a dózisokat!
2013. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Na mivel tudom, hogx néiztek ezeket a válaszokat, írok. Még tervben vannak dogok, most elromlotak a műszereim, mennek szervizbe. Addig a természet adta funkcióimat használom.

Bocs, hogy csak most írok, de a francos életbve, elfelejtettem a jelszót...

2013. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Most éjjel megint lesz valami. A kis csipogót megint beszaratom. És most már durrantani is fogok!!
2014. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!