Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy vészeljem át az éjszakai...

Hogy vészeljem át az éjszakai műszakot?

Figyelt kérdés

még diák vagyok, van egy évem a suliból. nagyon szegények vagyunk, nem bírom nézni anyám h szenved. de én is vele együtt belepusztulok a szegénységbe. lenne esélyem diákmunkára menni. másfél óra mire eljutnék a munkahelyre. szal engem már az lefárasztana. anya nem akarja h menjek mivel nem birom a fizikai munkát (gyárban kell dolgozni) a gerincem miatt. meg migrénem van ami miatt gyakran szédülök és hányingerem van. szóval kb el se tudom képzelni h bírnék ki egy 8 órás műszakot. de megpróbálom mert nem ülhetek karba tett kézzel.

valami jó tanács h bírhatnám ki a 8 órát? gondolom igyak kávét okexd de mit tehetnék h jól bírjam? köszi!

18/L



2013. aug. 7. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek mellet nem ajánlott akkor a gyár :) Néz másmilyen után szerintem pl ha konyhára mennél az is jobb lenne valamennyivel ott kicsit mozoghatsz nem sokat és kávé víz ilyenek alapvetően elérhető ha pedig olyan van le tudsz ülni de mindenképp keress másik munkát mert ha ott lennél kicsit rosszul nem is biztos hogy ott tartanának annak meg sok értelme nincs de kedves hogy segíteni szeretnél :)Tehát lényeg a lényegen néz valami más munka lehetőség után. Sok szerencsét ^^
2013. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alaque ***** válasza:
91%

Más is kibírja... Meg kell próbálni. Ha csak egy pár napot sikerül dolgoznod, már az is pénz. Olyan nincs, hogy nem fizetik ki: ha már ott vagy, még ha szarul csinálod is, pár ezer forintot keresel vele.


Egyébként először én is rohadtul féltem, hogy nem fogok nyolc órát kibírni, aztán egyszer volt szerencsém tizenkét órázni egy hónapot, és akkor rájöttem, hogy a nyolc óra bizony úgy elmegy, mintha ott sem lett volna...

2013. aug. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen másik lehetőséged nincsen munkára?
2013. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia! én 17 évesen kezdtem el dolgozni gyárban,akkoriban még csak 1 héten 1 napot,aztán nyáron sikerült 1 hónapot végigdolgoznom (kellett a pénz nyelvvizsgára). az én technikám az hogy egyrészt elmerülök a gondolataimban (gyári melóhoz amúgy se kell sok agy,csak pakolsz kb.) másrészt számolom az órákat ("na,eltelt már 1 óra...2 óra...3 óra,jeah,mindjárt kajaszünet,utána meg már csak 3 óra...már csak 2 óra..) mert ez erőt ad ahhoz hogy folytassam. éjszakásban még csak árut feltölteni voltam,de ott meg az is fontos hogy igyál kávét/energiaitalt,vizet (!),legyen nálad pont annyi kaja hogy erőt adjon de ne feküdje meg a gyomrod (teli pocakkal megmozdulni is alig lehet,hát még dolgozni),beszélgess a munkatársakkal,akkor nem álmosodsz el.


de ha tényleg gondok vannak a gerinceddel akkor AMINT LEHET keress egy normálisabb melót mert ez ki fog készíteni hosszútávon! hostesskedés,árufeltöltés,irodai munka,szórólapozás,pénztároskodás,stb.

19/L

2013. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kész csoda h erre mehetek am semmi más munka nincs a környéken :s

csak addig tudok járni míg el nem kezdődik a suli. suli közbe nem akarok másra koncentrálni csak a tanulásra. én vagyok a család egyetlen reménye mivel nagyon jó tanuló vagyok. szóval nagy a nyomás rajtam h bekerüljek valami jó egyetemre és valami jól fizető állásom legyen majd később h a családot tudjam támogatni. csak nem tudom pénz nélkül hova megyek majd tanulni:/

2013. aug. 8. 14:18
 6/6 anonim válasza:
97%
Nagyban függ, hogy milyen gyárban. Én egy olyanban voltam, ahol végig lehetett ülni, zenét hallgatni. Viszont baromira meleg volt, télen szünetben egy szál polóban kinn álltunk a hóban, hogy kicsit észhez térjünk :) Hozni kellett az előírt számokat, de azért fel lehetett állni, ki lehetett menni wc-re/inni, ami egy pénztáros melóhoz képest nagy előny. Viszont iszonyúan monoton, legalábbis amit én csináltam. Ha többen vagytok diákok és egymástól nem távol vagytok, akkor azért el lehet ütni az időt. Én nekem sokkal jobban bejött az éjszakás műszak (főként mert nappal suliba járok), fizetés is jobb, ha jó helyre mész, akkor hétvégi pótlékot is adnak. Reggel szépen nyugiban mész haza aludni, este nincs már tömegnyomor. Próbáld meg mindenképp, és ha nem bírod, akkor pedig válts. Az egészséged többet ér.
2013. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!