Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek hogyan lehet az...

Szerintetek hogyan lehet az ún. "ragadós" embereket lerázni? A világon mindent megpróbáltam már. Többször elküldtem a fenébe, (csak egy kicsit csúnyább szavakkal, és egyszerűen lehetetlenség. Tehetetlen vagyok! Várom javaslataitokat!

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 09:16
 1/5 bdpst válasza:
100%

Az ilyen embereket nem elhet egyszerűen elküldeni,arra úgysem hallgatnak.Itt van néhány próbálkozás.

1. Találd meg azt a tulajdonságot magadban,amit nem annyira kedvel benned,és élezd ki.Ha pl. nem szereti,hogy minden nap 3x iszol teát (most csak mondtam egy példát,lehet bármi),akkor ezentúl igyál naponta 4-5x.Ez lassú munka,idő és ideg kell hozzá.

2.Szakítsd meg vele a kapcsolatot teljesen! Ne találkozz vele,töröld ki a mobilodból a számát,és ha írt SMS-eket,azokat is.Ha hív,ne nyomd ki,csak várd meg,míg leteszi.Közösségi oldalakon is töröld ki az ismerőseid közül!Ne válaszolj neki semmilyen formában,lehetőség szerint ne is találkozzatok.Ha pedig találkoztok,kezeld úgy,mintha egy "ügyfeled" lenne.Hideg stílus,esetleg magázhatod is.Ne nézz a szemébe.

Nagyjából ennyit tudok,de nyugodtan utánanézhetsz,vannak jó tippek lerázásra is különböző oldalakon. :) Kitartás..

2013. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sértsd meg annyira, hogy hagyjon békén örökre!

Példa: MI lefárasztópszichoodumával nevelni akart.

Egyszer eljött egy szilveszteri buli, ahova én egy nagy szerelmet lezáró szakítás után egyedül érkeztem. Mindenki más párban volt. Ki kezdett el vígasztalni, elég szexisen? MI nője. Ezután MI leszállt rólam.

2013. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig ne menj szinte sehova sem egyedül, mindig legyen valaki aki tanúja annak, hogy követ téged, mindig hozzád szól, stb.

SMSeket megtartani, híváslistát kikérni és elrakni.

A tanúk elérhetőségével és az SMSekkel, híváslistákkal elmész a rendőrségre, feljelented és távoltartási végzést kérsz.

Ha legközelebb találkoztok ha meglátod már hívod is a rendőröket, akik egy idő után már be is fogják zárni, nem csak ejnye-bejnye lesz. Kicsit hosszabb folyamat, de megéri.

2013. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Adj kölcsön pénzt neki,-provokáld hogy kérjen-többé nem keres, sőt elkerül.
2013. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A pézes megoldás se rossz, de ha csak egyszerűen kerülöd, mintha elnyelt volna a föld az is beválik. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm, és bevállt hogy nem kerestem, és nem válaszoltam neki.
2013. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!