Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek hova érdemes...

Szerintetek hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés
A jövőben hegyvidéki településen szeretnék élni, és majd ott családot alapítani. Mit gondoltok a Zemplén, a Bükk a Mátra vagy esetleg Salgótarján környékén jobb a megélhetés? Gondolok itt munkára, és egyéb ilyen dolgokra. Ha valaki tud az írhat konkrét települést is, ami szép, és látszanak a hegyek! Köszönöm
2013. nov. 9. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
De mi a szakmád?
2013. nov. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zemplén környékén élek. Már az itt lévő emberek miatt sem érdemes idejönni (tisztelet a kivételnek, sok a rendes ember, de annál több a hülye c_______.)
2013. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Salgótarjánban szerintem esélytelen...
2013. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Külföld nem jöhet szóba? Jobban járnál.

Svácjban pl sok hegy van :D

2013. nov. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ausztria, Svájc, Szlovákia, nálunk a hegyvidékek kicsit el vannak maradva.
2013. nov. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony ám,a közelben pl Ausztria ;-) . Nálunk amik vannak ,azok csak jóindulattal nevezhetőek hegységnek .Szerelmese lettem az igazi havas hegyeknek mióta először láttam ;-) .
2013. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De utálom, hogy eltűnik amit írtam...



Észak -Magyarországon kb semmi munkalehetőség, azoknak is kevés,akik már ott laknak. A fizetés pedig alacsonyabb, mint másutt.


Én semmi pénzért nem költöznék oda, pedig van családi vonatkoztatás, a férjem egri.


Nálunk nincsen amúgy igazi hegyvidék..


Akkor, mint már írták inkább külföld..


Ha nem, akkor Sopron környéke, vagy Bp. aglomerácio...igaz hegyvidék nélkül..

2013. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elsősorban lovász szakma érdekelne. Külföld kizárva mivel a nyelvet nem annyira tudom! Talán ott Pestnél valahol jobbak az esélyek.
2013. nov. 9. 14:59
 9/9 anonim válasza:
Magyarországon elkezdték felfuttatni a lovas sportot. Budapest környékén pedig elég sok ilyen hely van, ahol lehet lovagolni tanulni meg ilyenek... Persze, ez se igazi hegyvidék, de a budai oldal azért nem is totál lapos. :)
2013. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!