Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kilohetem az utcai lámpát?...

Kilohetem az utcai lámpát? Nagyon zavar a fénye!

Figyelt kérdés

A sötétítő függönyon is átvvilágít! Redőny meg nincs!

Mi lenne, ha kilonem csuzlival? Kideritenek, hogy én voltam? De egy ideg biztos nem cserelnek ki az égőt!

Nagyon idegesítő fehér éles fénye van!



2013. dec. 25. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Vásárolj ablakra szerelhető rolót, max. 4000 Ft-ért lehet kapni.

Vagy vehetsz magadnak ilyen szemtakarót, amit lehet látni sok filmben, hogy felteszik a szemre és akkor nem látnak semmit. Talán szemkendő a neve.


Előre is B.Ú.É.K! Remélem tudtam segíteni, kedves Kérdező!

2013. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lődd ki. Aztán ha anyádat a házatok előtt megerőszakolja valaki a sötét utcán, ne legyen bűntudatod...
2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
49%
mikor még otthon laktam, egy kis faluba, apukám kilőtte a szemben lévő lámpát. nem azért mert őt zavarta, hanem a szemben lakó néni folyamatosan piszkálta, hogy nem tud aludni. Kilőtte. Fél évig nem volt semmi fény ott. Aztán mikor volt ilyen ellenőrzés, egyszerűen ki lett cserélve. Semmi gond nem lett ebből :D A mami meg nyugodtan aludt
2014. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Basszus, 2013-ban az utcaban ki volt love egy lampa. Nem te voltal veletlen?XD
2021. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!