Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen egy vidéki városban az...

Milyen egy vidéki városban az élet? Budapest után meg lehet szokni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Meg lehet. Miért ne lehetne?
2014. febr. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
nem csak Budapestből áll egész Magyarország...
2014. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet szokni,legalábbis sokkal könnyebben,mintha egy eddig vidéken élő ember menne Budapestre...
2014. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, Pest külsőbb kerületeiben is elég nyugi szokott lenni, szóval kb pont ugyanolyan, csak kisebbek a távolságok.
2014. febr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire használtad ki hogy Budapesten laksz (mozi, színház, éttermek, bevásárlási lehetőségek, oktatás), attól is hogy pl van-e kocsid (közeledés esetleg nehézkesebb, ha kisebb városról van szó), nem-e fognak hiányozni a barátaid. És persze nagyban függ attól mekkora városról van szó, nyilván nem ugyanaz a helyzet ha Pécsre vagy Szegedre költözöl, mint ha Hatvanba vagy Ózdra.
2014. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, város és város között is van különbség, én amit hiányolok a vidéki városokban, az az emberek sokszínűsége, sokasága.

Pl Dunaújváros kb olyan, mint egy horrorfilmben egy zombiváros, ahol begyepesedett félhalottak kóvájognak az utcán.

Akkor már jobb egy eldugott kis vidéki falu annál.

2014. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nem lehet megszokni.

Vidéki városokban nincsen mozi, nincsenek éttermek, fiatalok, boltok, plázák és áruházak.

Zenés-táncos szórakozóhelyekről, valamint kávézókról, főleg iskolákról ne is beszéljünk. Ezek vidéken ismeretlen dolgok, vidéken mindenki földműves, mindenki koszos, és mindenki úgy beszél, hogy kilóg a kapanyél a szájából, csupa aluliskolázott paraszttal leszel körülvéve.


Remélem érzed az iróniát...


Nyilván meg lehet szokni, mint ahogy ha rá vagy kényszerítve, akkor mindent...

2014. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ,hogy meg lehet ,sőt nyugis is ,de kocsi nélkül véged. És max 50 km-re legyen Bp-től ,ha kell valami akkor be tudj hamar menni érte.
2014. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kisvárosba vagy nagyvárosba költözöl-e.

A nagyvárosok kb ugyanolyanok mint Budapest, a kisvárosokban pedig nincs annyi bolt, étterem, szórakozóhely, kevés a munkahely és kevesebb ember van az utcán.

2014. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
43%

Már előre kívánok "részvétet"! Ugyanis aki Bp-i, annak nagyon furcsa a vidéki közeg, a gondolkodásmód és minden.

Én 25 éve élek vidéken, és úgy megbántam, hogy elhagytam Bp-t, mint a....., most had ne írjam tovább...

Én NEM tanácsolom, de persze azt csinálsz amit akarsz, a Te döntésed!

2014. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!