Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom leskelődik...

A szomszédom leskelődik utánam, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már hogy a kerítés mögül, ablakból, ajtóból, kapuból stb. kukucskál, és az sem zavarja ha észreveszem. Ez oké nem nagy gond. Nem biztos, de tegnap olyan volt mintha ott lent a kezével matatna. Amúgy ez a fickó egy 30-40 év körüli kopasz sátánistabeütésű fazon. Szóval nem szeretnék vele ujjat húzni. Mégis mit tehetnék ellene?
2014. febr. 24. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Húzd be a függönyt.
2014. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szúrd ki a szemét :)


Kerítésre csinálj valami olyan borítást, ami nem látszik át, ablakodra meg tegyél függönyt.

2014. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sötétedés után ne mászkálj egyedül a környéken. Zárd az ajtót, figyeld a közösségi oldalakat, hogy mit teszel ki magadról. A telefont (a számot) titkosítasd.


Ha konkrétan is zaklat, akkor rendőrt kell hívni és feljelentést kell tenni. Ha kiskorú vagy, akkor a szüleidek, tanáraidnak tessék szólni! Jobb félni, mint megijedni.

2014. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

„sátánistabeütésű”

Hát ez milyen.

2014. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok.

„sátánistabeütésű” kb úgy képzeld el hogy magas, a szeme körül feketére van festve, a feje teli van pírszingel, karjai tetováltak és mindig feketében jár. Ő egyedül él és sokszor magában szokott nevetni. Nagyon félek tőle.

Szerintem egy kamerát fogok venni és felveszem videóra azt amit művel, hogy legyen bizonyítékom ellene.

2014. febr. 24. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor rakj ki egy Jézus szobrot a házatok elé.
2014. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 Ha-ha nagyon vicces!
2014. febr. 24. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

azta, szólj a szüleidnek, hogy mondjanak valami tanácsot, segítsenek, mindenesetre szerezz egy rugós bicskát és ha baszakszik vágd bele a szemét pedóba, de amúgy meg az ilyenek a legmulyábbak, alázd meg férfiasságában vagy hangosan szólj ki, hogy mit leskelődsz tata? há valamit csinájjá, kérlek!

és ha megint látod hívj rendőrt, valahogy tőrbe kell csalni, persze ez nagyon amerikai filmes :( tudom nálunk semmi sem fog történni, kiadnak téged és aztán...

2014. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!