Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az életemből. Meg...

Elegem van az életemből. Meg akarok halni mert nem akarok igy tovább szenvedni! Miért van ez?

Figyelt kérdés

A suliban mindenki piszkál...Mindig magam vagyok a szünetekben és oda jött egy fiú rám ordibált és mindenki nevetett.Nagyon sokan megbántottak már és piszkálnak is ezt most nem akarom le irni hogy mivel meg hogy.

Kitűnő tanuló akarok lenni de mondjuk töri,magyar,szerbet utálom és most nem is tudok koncentrálni a tanulásra mert állandóan zenét halgatok!Nem tudok le állni vele.Eminemet szoktam,dubstepet.Ma a tesóm kinevetett h ilyen tütütütü **** zenét halgatok mint a dubstep...

Szerbiai vagyok és úgy érzem nagyon rossz itt az életem mert nincs is szép házunk...nem is vagyunk gazdagok.

Mindennap avval kelek fel hogy jaj istenem miért pont ezt az életet kaptam?!Miért nem élek kinnt külföldön normális emberek közt?!Nem pedig itt...

Annyira rossz érzésem van.nem tudom mi a bajom de biztos vagy valami gond van velem!

Apa állandóan bejön a szobába ellenőrizget meg úgy kezel mint egy 5 évest.Utálok kijárni az utcára.Utálom az embereket.Félek tőllük.

Nem értem!!Mindig sirok!Segitsetek!!:'( (korom:14 éves lány)



2014. febr. 23. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha idősebb lennél, lehordanálak, de egy gyereket nincs szívem bántani. Esetleg privátba elbeszélgethetnénk, könnyebb lenne átlátni a dolgokat. Ha szeretnél, rám írhatsz és megpróbálok segíteni.
2014. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha külföldön laknál, és gazdag lennél, azt hiszed akkor nem piszkálnának az osztálytársaid? :D
2014. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is.De más lenne az életem.És örülnék hogy gazdag lennék.
2014. febr. 23. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el velem is ezt csinálták! Ha hagyod, hogy bántsanak, akkor bántani fognak! Keress magadnak egy barátot a suliban. Ha azt látják, hogy valaki a barátod, más is közeledni fog feléd. Beszélj a szüleiddel. Esetleg nagyszülőkhöz nem tudnál vissza költözni?
2014. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, Baba, majd elmúlik.

Képzeld, én is itt élek, mi sem voltunk gazdagok, engem is piszkáltak suliban, nem is kicsit, mert kitűnő voltam.

Aztán felnőttem, ember lett belőlem, és megállom a helyem.

Hidd el, külföldön sem gazdag mindenki, és nem fenékig tejföl az élet...

27/N

2014. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nem tudok már tanulni annyi zenét halgatok!:(
2014. febr. 23. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Azzal, hogy tudsz írni, és ráadásul az internetet használod, nagyjából jobban élsz mint a világ gyermekeinek a kétharmada. Túl fogod élni. A suliban állj ki magadért (adj egy pofont az ordibálós hülyegyereknek)

Hidd el, hogy a gazdagság nem oldaná meg a problémáidat.

Hidd el, hogy külföldön is pont ugyan ez a helyzet, és ott is vannak akiket piszkálnak a suliban, vagy szegény soron lőtt fel. A zenehallgatás pedig a legjobb tanuláshoz, de ezek szerint ez egyénfüggő. Kapd össze magad, rinyálással semmire nem mész, ellenben ha teszel akkor sikerülni fog.

2014. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért a suliban.Tanulj meg 1-2 önvédelmi fogást.
2014. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pénz nem old meg semmit. Ha van mit enned, és van mit felvenned, akkor van elég pénzetek, ha több lenne, semmivel sem lennél boldogabb.


Akik bántanak, ne foglalkozz velük. Hadd nevessenek. Attól Te kevesebb leszel? Nem. Ha kitűnő szeretnél lenni, tegyél érte. Amire szükséged lesz, azt úgy hívják, akaraterő. Zenehallgatás közben is lehet tanulni, bár kevésbé hatékony.


Örülj neki, hogy 5 évesként kezelnek. Engem anyám 21 évesen nagyjából 2 éves szintjén kezel.


Ha azt a stílust szereted, akkor hallgasd azt, és ne hagyd, hogy más megmondja, mit szeressél. Ha kinevetnek, így jártak. Ahogy egy jóbarátom fogalmazott: "nincs semmi jelentősége".


Olvass sokat, csináld azt, ami érdekel, a többivel meg ne foglalkozz. :)


21F

2014. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!