Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hihetetlen! Az ember sehol...

Hihetetlen! Az ember sehol nem lehet egyedül már? Hova menjek ahol egyedül lehetek egy pár órára? Az űrbe?

Figyelt kérdés

Egy kis városban lakok, és nem tudok egyedül kimenni a kertbe úgy, hogy azt érezzem, hogy egyedül vagyok!

A szomszédok bár nem nyuggerek, mégis hétköznap délelőtt tesznek vesznek a kerjükben. Vagy van amelyik délután dolgozik, de akkor mikor elmegy dolgozni akkor mindenki más van otthon a kisgyerekesek haza jönnek a suliból, oviból. Szóval délután megint tiszta nyűszgés minden!

Hétvégéről nem is beszélek mert 30 házból 28 ban ilyenkor hétvégén mindenki kint éli az életét!


És egyedül akarok lenni pár órácskát, vagy fél napot, mikor úgy érzem sehol senki több száz méterre tőlem.

Ezért kimentem a közeli erdőbe, szántás mellé, erre nem hittem el amit láttam. Hétköznap délelőtt 9-10 kor jöttek szembe velem a kisgyerekes család a kutyával! Hát hihetetlen munkanapon délelőtt 10 kor ezek mit kószálnak arra felé? Miért nem dolgoznak mint más normális ember?

Elmentek utána, leültem ott a padra egy kis ösvény van ott meg pad, erre jöttek a korszmotorosok... Hétköznap 10-11 kor hangsúlyozom!


Akkor kimentem a temetőbe, gondoltam senki nem olyan hülye hogy hétköznap délelőtt ott kirándulgasson. De csak mászkáltak ott is a nyuggerek!

Miért nem lehet az ember egyedül? Hová menjek, ahol nem fognak mindig szembe jönni mások, és érezhetem, hogy sehol senki csak én és a természet? A világűrben?



2014. márc. 25. 12:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Úton lesz ember,azért út ,mert arra járnak... Be kell menni a sűrűbe ahol nincs út , vagy kimenni a határba, szántóra ahol ellátsz km-eket és sehol senki, vagy ha van is ,olyan messze lesz hogy időben észreveszed mielőtt közel érne. .
2014. márc. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

azért vesznek mindenhol emberek körül, mert pont tőlük akarsz eltűnni, amikor a párommal sétálgatunk azért sétálunk, mert jól esik és vannak olyan helyek ahol nem találkozunk egy lélekkel sem

ülj be egy kád meleg vízbe, csukd be a szemed, ott egyedül lehetsz

2014. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagy ülj be a budira 1-2 órát.
2014. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
maradj a szobádban, húzd be a függönyt, és akkor egyedül leszel.
2014. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!