Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden családi házas környezet...

Minden családi házas környezetben kell v alakinek flexelnie, Lánc fűrészezni vagy kalapálnia? Mi a túróért kell folyton zajongani? Nálad is van egy ezermester?

Figyelt kérdés

Elmentem sétálni, mert elegem van, hogy valaki folyton flexel, kalapal, benzines fűnyírót tologat, vagy pörgeti a motort!


És bármerre sétáltam csak volt 1 ezermester akinek flexelnie kell meg kalapálnia!



Mi a feneert van mindenhol egy önjelölt ezermester?


Nálad is folyton barkácsol valaki?



2014. márc. 29. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

:D Nálunk a közelben egy cég áramfejlesztőkkel dolgozik, azok is állandóan búgatnak, farigcsálnak valamit, de én már megszoktam, sőt, ha kellemes hangja van, nem zavar a zaj! :)

Most a suli mellett is fúrják az utat, alig lehet néhány teremben hallani a tanárt, de az sem zavar. :D

2014. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nem mindenki kockul a szamitogep elott. En is ilyen vagyok, de sem reggel sem Este, vasarnap pedig eggyatalan nem vegzek hangos tevekenyseget. A szomszedaim is szoktak zajongani, na es ? Csukd be AZ ablakot ha zavar...
2014. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a családi háznál sok mindent meg kell csinálni, másrészt meg hétköznap estig dolgoznak az emberek, harmadrészt meg most van olyan idö, hogy lehet kinn dolgozni!
2014. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen.
2014. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ,mert én barkácsolok :D Mindig van valami amit lehet csinálni, fűnyírás, kerítés építés, melléképület bővítés, beálló készítése a kocsinak ,tolókapu stb stb. Mégis szerinted érdekel ,hogy a magadfajták miatt ezt nem tudnám elkészíteni ? Nem éjjel csinálom elhiheted. Vegyél egy füldugót, vagy költözz ki tanyára, ne szenvedj látványosan. Ha munka van azt meg kell csinálni, magától nem készülnek el a dolgok.
2014. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a picit vicces, hogy minden szomszédságban van egy flexes idióta, aki még a rakott krumpliba a kolbászt is felxeli. :D
2014. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy ideje én se vagyok b...i, mert vettem flexet, és hát jól jön elég sokszor. Nem mindenki tecnikai analfabéta, a dolgok meg drágák.
2014. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
+h, mielőtt szóvá teszi valaki, aki sose volt fáradt
2014. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 apababa ***** válasza:
kedves kérdező ! a te konyha szekrényeid és egyéb falra rögzített dolgaid ragasztva vannak?
2014. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Költözz panelba. Mennyivel jobb hallgatni, ha a szomszéd kufircol vagy elfingja magát.
2014. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!