Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenbe jelenleg milyen...

Debrecenbe jelenleg milyen árakon van "B" jogsi? Természetesen mindennel együtt míg nem kézbe kapod a jogsit. Pl. : van most akció Őszkerék autósiskolában 90k+ vizsgadíjak, ez kb összesen mennyi lesz mire elvégzem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 1. 01:04
 1/3 A kérdező kommentje:
És mennyire korrektek Debrecenben ?? Melyiket érdemes elkerülni ??
2014. ápr. 1. 01:07
 2/3 anonim ***** válasza:
140-180k huf között.
2014. ápr. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly nyáron tettem le a jogsit az ATI Debrecennél, ami ott van a mentőállomásnál, közvetlen az 5-s (régi 2es) troli megállójában. Kresz oktatás: idős férfi tartja, szerintem jól, igaz a kresz oktatás kb. felét a gépeknél ültünk, és töltötök a kresz tesztet ami kb. ugyanaz mint ami a valóságos kresz vizsgán lesz. Életemben nem vezettem még azelőtt autót (pedig fiú vagyok..) mégis majdnem hibátlan lett a kresz.

Majd választottam egy oktatót, szerencsémre jót, mert loki drukker, lehet vele beszélgetni, közvetlen, igaz közeledik a nyugdíjhoz, de a kocsija is jó: Skoda Fabia 2010-es szóval nem valami régi tragacs, és ha kell megy is! Kötelező órák után, még 4 órát vettem, majd mentem vizsgára, ami jól is sikerült volna, ha nem állok be én h-lye egy kapukijáróba.. (Azóta is mindig megnézem, hogy véletlenül se lógjak bele egybe se.. :D ) majd 2 hét múlva újra vizsga, a két vizsga közt ösz-visz. 6 órát vezettem pluszba, ami nem olyan sok (3 alkalom mindössze) de akkor már egyből ment.. :)

Szóval azóta kb. november óta vezetek, koccanásom még nem volt (csak egy kissebb de önhibán kívül).

kb. 2-2.5 hónap az egész, persze ez változó, hogy az adott oktatónak hogy van ideje stb.

Árban: A legalapvetőbb 5000Ftos orvosi alkalmasságitól kezdve, az utolsó jogsi kiállitási díjig kb. 160-170e Ftba került, ami szerintem nem sok..

Egy vezetési óra náluk 2500Ft volt, nem tudom most is az-e. Szóval ajánlom őket! :)


Esetleg hány éves vagy, és milyen nemű?


Ui.: Ha fiú akkor tetszeni fog az ügyintézési csaj! :D

2014. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!