Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki debrecenbe a...

Volt valaki debrecenbe a szent annai 4d-s magánrendelőbe?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Mennyibe kerül? Mi tartozik az árba?
2014. ápr. 2. 14:24
 1/5 anonim válasza:
Szia.én 4d-s ultrahangon voltam ott összesen 4szer azt hiszem :) de ez már 2éve volt.én csak jókat tudok mondani nagyon kedves a hölgy aki az uht végzi.akkoriban 5000ft ba került egy olyan vizsgálat ami 20percig tartott csinált képeket a lányomról amit egy cd re rámásolt kb 20-25db azt hiszem és ebből 2 választhattam amit kinyomtatott fényképp formájában.de egyszer voltam videóson is ami azt hiszem 10.000ft volt ez kb 30perc és itt videora veszi az egyész uh s vizsgálatot amit oda adnak neked cd és persze 20-25 képet is csinálnak amiből 2 szintén kinyomtat amit te választasz :) de ez mondom 2 éve volt.azóta nem tudom változtak e az árak de neten nézz utána.
2014. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyiba kerül, akkor jó. Ha nem, akkor az SZTK-ban is 5000 Ft, szintén 20 perc. Nagyon kedves, nagyon aranyos, nagyon profi a nő. Ennél több idő nem is kell, mert nagyon felmelegszik a hasad és a babának se jó, ha túl sokáig kukkolják.
2014. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi 2 éve voltunk ott 2x, a 16. héten ott mondta meg a nő hogy lányunk lesz:)

csak ajánlani tudom, és olcsó is, kaptunk pendrive-ra képeket jópárat, meg 2-őt ki is nyomtatott...

2014. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is elégedettek voltunk most várjuk a tesót oda készülünk majd 28 hetesen!Kedves a hölgy és nemcsak baba mozi mert megnézi mindenét kaptunk leletet is mint egy sima uh-n mert megmérte a babát. Kb. 25 fénykép cd-re 2-őt nyomtatott és 5000 Ft-ot fizettünk mi is. Ha kértünk volna dvd-t az 20 perc mozi amit itthon is lehet nézegetni akkor 10.000 Ft.
2014. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja van honlapjuk ott van a tel.szám is be kell előre jelentkezni!
2014. ápr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!