Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi az ami irritálja a szomszéd...

Mi az ami irritálja a szomszédom orrát? Hogyan tudnék vele kicseszni?

Figyelt kérdés

a teraszán cigizik rendszeresen esténként, délutáni órákban és száll a füst hozzám!

Jogom van a terszámon kint lenni friss levegőt szívni!

Neki joga van a házában cigizni!



Milyen szag irritálja öt?

Ha én szivom a füstöt akkor ő is undorodjon!


Milyen ötleteket tudtok?



2014. ápr. 9. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Telkes házakról van szó?

Először azt nézd meg, általában merre fúj a szél.


Amúgy meg ez nem vezet sehova, ettől nem fogja abbahagyni a füstölést, sőt..

2014. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Tüzeljetelk :D mûanyagot
2014. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Ez patthelyzet, műanyagot ne égess, mert egyrészt magadat is mérgezed vele, másrészt tilos, és büntetés jár érte.


Volt dohányosként mondom, hogy én sem gyújtottam rá lakásban, erre pedig a szomszédot sem kötelezheted. Óránként pár perc füstöt te is kibírsz, és a béke is megmarad.

2014. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok dohányos nem is tudja, hogy milyen messze érződik zavaróan a füstjük. Akár nyílt utcán, sok tíz méterre is. Lehet, hogy elég csak elmondani neki, és megkérni, hogy keressen távolabbi helyet.

Ha nem belátó, akkor nincs mit tenni. Nem hogy ilyen esetben, hanem még akkor sem, ha például törvényi tiltás ellenére buszmegállóban füstöl ki valaki esőben az esőbeállóból kisgyerekes családokat.

Valaki vagy tisztességes viselkedésű, körültekintő, belátó dohányos, vagy törvény sem véd tőle.

2014. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnos a teraszán is joga van cigizni. Neked meg jogod van kint lenni, és pont. A friss levegőhöz nincs jogod.

Nálunk ugyanez van, emeleti lakás, a szomszéd az erkélyén füstöl óránként (hogy az ő lakása ne legyen büdös), a szél meg az én lakásomba (!) viszi be a füstöt. Kicsit igazságtalannak érzem, mert ha füstre vágynék, nyilván én is dohányoznék, de semmit nem lehet tenni. Max. becsukom az ablakot és megfulladok. Főleg nyáron, amikor még 11-kor se tudok emiatt szellőztetni.

2014. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" én sem gyújtottam rá lakásban, erre pedig a szomszédot sem kötelezheted. Óránként pár perc füstöt te is kibírsz, és a béke is megmarad."


Tessék, erről beszéltem. Te nem szívtad bent, de én azért bírjam ki a saját lakásomban.

Erre nincsenek szavak!

2014. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
istenem,már keresztbe tennél neki? az ő teraszán azt csinál ,amit akar!semmi közöd sincs hozzá.Csak mert rágyújt,az ő portékán.attól még nem dől össze a világ.Szerintem kezeltesd magad!
2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te olyankor dübörögtesd fel a legocsmányabb zenédet, de amitn visszamegy a házába, akkor hagyd abba. Így hamar megtanulja majd, hogy ha ő zavar másokat, akkor mások sem lesznek tekintettel őrá.
2014. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Joci_27 ***** válasza:
38%
Szerintem próbáld meg túltenni magad ezen a hatalmas traumán! Joga van a teraszán cigizni,és ha bosszúhadjáratba kezdesz, annak háborúskodás lehet a vége, és egy rossz szomszédság nagyon meg tudja keseríteni az életed. Ahhoz képest néha egy kis bagószag semmiség. Amúgy meglehet, hogy neked is van olyan szokásod, vagy vannak olyan dolgaid ami őt zavarja, csak leszarja és nem fog balhézni...
2014. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 z. f. ***** válasza:
23%
pfúj de kicsinyes és ostoba probléma. tanuld meg elviselni! és ne szíts fölöslegesen rossz szomszédi viszonyt!
2014. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!