Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakásavatót szeretnék tartani,...

Lakásavatót szeretnék tartani,25-30 fő lenne jelen. Hogy intézzem ezt úgy hogy senki ne hívjon rendőrt, és/vagy rontsa el a hangulatot?

Figyelt kérdés
Új építésű ház 4. emeletén lakok.Szeretném ha tudnánk szórakozni a barátaimmal,de nem szeretnék konfliktus helyzetet.Nem csinálok ebből rendszert,évente egyszer szokott nálam házibuli lenni,a szülinapomon.Szerintetek hogy tudom úgy lebonyolítani az eseményt hogy fergetegesen jó legyen a buli de ne csengessen 10 percenként a rendőrség?
2014. ápr. 22. 03:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha jó arcok, van remény, de egy ilyen létszámú, zenés buli miatt gond nélkül kihívhatják a rendőröket. Hiába fizettél érte, más is fizetett, és joga van a csendhez.

Társasházban leginkább csak kussolni lehet, főleg este. Ez egy ilyen dolog. Ne kiabáljatok, és ne szóljon hangosan a zene este tíz után, bár ha jól tudom, már nem él a tíz órás határ, ha nagy a hangzavar, akármikor rendőrt lehet hívni. Szerintem gondold ezt át, én biztos nem tartanám a hátam ennyi ember viselkedéséért.

2014. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Na azért nehogy már a saját lakásomba ne tarthassak házavatót!"


Na azért nehogy már a saját lakásomban a frissen beköltözött nyikhaj és 30 ittas haverja tivornyázását kelljen hallgatnom! Na majd ha rádhívják a rendőrséget, az meg helyszíni bírsággal jutalmazza amiért dolgoznia kellett, akkor majd visszaveszel az arcodból.

2014. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó inkább neked kellene visszafogni a stílusodat.Kulturáltan szoktunk bulizni,nem üvölt a zene,nem isszuk magunkat a sárga földig és maximum 11-kor mindenki szépen elindul hazafelé.Eddig nem volt panasz a régi lakásban,ha valakit zavart és megkért hogy legyünk még halkabban igyekeztünk teljesíteni a kérést.De persze a régi szomszédokat nagyon régóta ismertem,ők alapból toleránsabban álltak hozzám.Nem hiszem el azt hogy az év egyetlen egy napján ne lehetne elviselni ha az átlagnál egy leheletnyit hangosabban vagyok.Én se kezdtem el kukacoskodni amikor a mellettem lévő a régi lakásban üvöltette a TV-t mert a kedvenc csapata focizott éppen,mert nem napi rendszerességgel csinálta.Úgy gondolom egy bizonyos határig belefér a hangoskodás,elvégre nem zárdába költöztem.
2014. ápr. 22. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!