Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én környékemről senki sincs szinte az oldalon?

Figyelt kérdés

Komárom-esztergom megyéből alig vannak itt emberek, olyanok akiknek lehetne írni.

Mindenki Szabolcs meg BAZ megyében lakik, vagy Erdélyben, vagy Budapesten, vagy akárhol az országban pl. Győr-Soson-Sopron megyében, de innen a megyémből még kb. senkivel se beszélhettem.

Meg mintha úgy alapból az ország keleti feléről több lenne itt az ember mint nyugatabbról.


2014. ápr. 17. 18:08
 1/2 anonim válasza:
Lehet,mert oda is ablaktalan levegőtlen multináci 3műszakoztatócégek települtek,éhbérért biorobotként gépkénz foglalkoztatva embereket,mint Fejér megyében Szfvárra?ÉS hétvégén/hétköznap 3-4műszakoztatják halálba,betegségbe hajszolva az embereket,kiölve gondolkodásukat,kultúrájukat,szabadidejüket,családjukat?Mert én így jártam 2000-2008ig, a szabadulásnak nagy ára lett,munkaügyi per és állástalanság,sőt a korom (35)miatt már 2012óta újra sikertelen állásvadászat.2tanfolyamon viszont voltam,utolsóról az állam elszámolta/elvette a támogatáspénzt,nem folytatódhatott eredeti terv szerint.
2014. ápr. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyébként jó hely Esztergom,igaz én 2008ban voltam ott nyáron,még volt közvilágítás,de régi strand romokban meg pár üzlet.Azóta mi lett?És egyéb helyein a megyének?Tatabányán kb 2002-2003ban lehettem,akkor volta Trabanttal FordSierráthozós történet.Bocsánat,eltértem a tárgytól.Szóval a szomszéd megyéből vagyok,FEjér-ből,és állástalan.
2014. ápr. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!