Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudnál lakni temető közvetlen...

Tudnál lakni temető közvetlen szomszédságában?

Figyelt kérdés
Ha rákényszerűlnél vagy ha nagyon kellene, mennyire nyomná rá a nyomát mindennapjaidra ? Mennyire kellene rákényszerűlnöd, hogy elviseld hogy ott éljél?
2014. ápr. 26. 20:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ált a temetők környéke elég jó szokott lenni, és nyugodt is.

az önkormányzatok azt tartják rendben ahol sok ember megfordul, köztük a temetőket is.

van egy sajátságos hangulatuk, főleg ha egyedül sétálsz temetőben estefelé.

nagy nyugodtságot tud adni.

2014. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minden probléma nélkül. Egy ismerősöm is egy temetővel szemben lakott és nagyon szerette, sokat sétált ott, igazából tényleg szépek a sírok. Halott embertől nem kell félni, maximum élőtől ha engem kérdezel.
2014. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Laktam temető mellett ,nekem tetszett! Mert mi is a temető? Egy nagy gondozott park sok sok fával virággal és díszkövekkel . Nem tartom ezt ijesztőnek, és azon az elképzelésen is csak derülök ,hogy a halottak szellemei ott csücsülnek a csontok felett és éjjelente ijesztgetnek .
2014. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki nem, miért nem?


Szerintem ebben semmi nincs.. Mi lenne éjjel?

A halál hozzá tartozik az élethez,mha megszületünk, és élünk, holtbiztos (ha-ha-ha), hogy meg is halunk..


A temetőben a földi porhüvelyünket temetik elvagy minket amgunkat, ki miben hisz..

Szinte bármelyik vallást megnézd, már nincs közükma tesükhöz halál után:

Szellem / lélek:

1 pokol, vagy menyországba kerül

2 reinkarnálódik

3 csak elveszik a semmibe

4...

5...

Egyik változatban sem marad a testnél


Ott csak hús csont..stb... Csak sejtek tömege, mint avvilágban bárhola földben..

Igaz ezek emberi sejtek, és mi érzelmileg kötődünk hozzá, de miért kell ezt túl "misztifikálni"????



Semmi kényszer nem volna nem, szerintem ebből kiderült. Ha egybtemető melett találnám meg almaimmtelké, vagybotthont, amimegbis tdok fizen, akkor odaköltöznék.

Egyet sajnálnék, hogy az olyan emebrek miatt, nem lenne nagy esélyem az értelmes szomszédokhoz, hiszen ténylegnsokan tartanak a temetőktől..

2014. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!