Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom sátánista zenét...

A szomszédom sátánista zenét hallgat mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
És ezt úgy értem hogy bömbölteti...több házzal arrébb is hallható..átmenjek és mondjam meg neki .azt tudni kell róla hogy kicsit őrölt..vagy hivjak rendőrt?
2014. ápr. 28. 10:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bömböltessem én is a nyálas zenéimet ?
2014. ápr. 28. 10:40
 2/14 A kérdező kommentje:
17/L
2014. ápr. 28. 10:40
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Szíve joga azt hallgatni, amit csak akar. Nem tehetsz semmit.
2014. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség, nem vagy köteles eltűrni a bömbölő zenét. Lehet rendőrt hívni ilyen esetben.
2014. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
azt hallgat tőlem amit akar de amikor már több utcával arrébb is lehet hallani ..
2014. ápr. 28. 11:54
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Honnan tudod, hogy sátánista? Érted a szövegét?
2014. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Most nem az a lényeg, hogy sátánista zene vagy nem, hanem az, hogy üvölteti. Ha klasszikus zenét üvöltetne az is ugyanekkora probléma lenne.


Én biztos, hogy nem hívnék azonnal rendőrt, hanem átmennék, és szólnék neki. Ha kell, többször is. Ha ez nem működne, akkor én is megpróbálnék kics*szni vele, de csak okosan. Ha ez sem hatna, akkor hívnám a rendőrt. (Ugyanis figyelmeztetésen kívül nem nagyon csinálnak semmit, és szerintem hatásosabb magunk közt lerendezni ha lehet.)

2014. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es:

Teljesen igazad van, én is ezt próbálnám alapból, de itt nem százas a szomszéd. Kéréssel nem sokra menne a kérdező.

Esetleg a szomszédokkal lehetne beszélni, hogy egyik nap a kérdező hívja ki a rendőröket, más napokon a szomszédok, hátha úgy komolyabban veszik a rendőrök is. Előbb-utóbb büntetni is fognak, nem csak figyelmeztetni.

4-es vagyok

2014. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

én nem ajánlom, hogy szólj neki, mert

1.az ilyenekkel úgysem lehet beszélni

2.tudni fogja, ki szólt a rendőrnek, és fenyegetni fog, vagy bántani


tehát egyből rendőr, csendháborítást jelentesz, büntetik tízezrekre, sokkal hatásosabb.

2014. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Hát van az a zenélő ház, ahol a nő valami 14 évig üvöltette úgy a zenét, hogy egy egész utcában nem bírtak nyugton lenni. Mégsem csináltak vele semmit.

Csendháborítás este 10-től van. Addig az csinál amit akar, kivéve ha valami egészségügyi határértéket sért.

Legalább is szerintem.

2014. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!