Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miert ilyenek a lakotarsaim?

Miert ilyenek a lakotarsaim?

Figyelt kérdés

Van 2 lany lakotarsam(en is lany vagyok), es azt vettem eszre, hogy masok, akik egyutt laknak sokszor irnak a masik kepei ala kommenteket, likeoljak a lakotarsaik kepeit, unnepekkor irnak az uzenofalukra, de nekem semmi.

Az egyik meg szuletesnapomkor se koszontott fel, soha nem irnak, ha valami unnep van(kiveve, ha elotte en nem irok nekik), egyetlen egy kepeimet se likeoltam egyik se(nem mindha az a 2 like szamitana, de valahogy masoknal nem igy folynak a dolgok)


2014. máj. 7. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, nekik nincs ennyi pénzük vásárolgatni. Talán ez zavarta őket.
2014. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy nekik szimpatikus és nem akarnak patáliát csapni. Ennyi. Most mi a frásznak menjenek olyan helyre, amit nem szeretnek? Szerintem te kicsit sokat nyomulsz, nekik meg elegük van belőled.
2014. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Abszolut nem nyomulok. Parszor probaltam veluk beszelgetesbe keveredni. Viszont lattam, hogy ok olyanok, hogyha hazajonnek es en otthon vagyok sohasem koszonnek, hat mar meguntam, hogy en koszonok folyton elore.
2014. máj. 8. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!