Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak szerintem hülyeség a kb...

Csak szerintem hülyeség a kb 1 méteres kertkaput zárni?

Figyelt kérdés

Még egy alsós ált iskolás is simán átmászik rajta...

Sokszor látom, hogy a kb derékig érő kerítést kaput kulccsal zárják.

Nem hülyeség?

Simán átmegy rajta bárki. ÍEgy felnőtt ráül, és átfordítja a lábát, és már a kertben száll le a kerítésről...



2014. máj. 9. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem volt teljesen kész a kerítésem és akkor is zártam a kertkaput!

Az ok egyszerű, ha ki tudták volna nyitni, akkor a tesvírek azzal a mozdulattal le is tudták volna akasztani és vitték volna a MÉH-be!

2014. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ha valaki be akar menni hidd el még az én kapumon is át tudna jönni .

Pedig az majdnem 3 méteres

2014. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De ha valaki a nyitott kapun megy be, az mondhatja azt is, hogy csak azért ment be, mert pl kereste az ott lakókat, és nyitva volt a kapu.

Ha meg valaki átmászik a kerítésen, az a tény már önmagában erőszakos behatolásnak számít jogilag, ami büntetendő.

2014. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten az is a lényeg hogy jelezze azt hogy ez a te telked. Mert tegyük fel nagy kerted van bokrok stb.. Random emberek be mennek oda viszik kutyájukat soroljam még? Így meg azért látják hogy az a tiéd.
2014. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jóhiszeművé válik a jogtalan behatolás, ha nyitva van... "mintha bárkit beengedtél volna". Ellenben zárt kaput átlépni azonnal birtokháborítás.

Magánterületre, belépés tilalmára figyelmeztető tábla már kellő szigor lenne, de az csúnya, tájidegen...... egyszerűbb zárogatni a kiskaput.

2014. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!