Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyártanak a férfiaknak...

Miért gyártanak a férfiaknak olyan szűk nadrágokat? Hát kilátszik a tökük! Ez így elég gáz szerintem.

Figyelt kérdés
Lehetne kicsit lengébb is, hogy ne körvonalazódjanak ki a dolgok annyira túlzottan!
2014. ápr. 27. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ez korunk balfa*z divatja. Én az életben nem fogok olyant felvenni.
2014. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég sok az ilyen jellegű ruhadarab már férfiaknak, a férfidivat manapság már enyhén meleges. A férfiak egyre inkább elnőiesednek, a nők meg pont fordítva.
2014. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, én még nem vettem észre a férfiakon, hogy kidudorodna nekik, bár kb. 10 éve a trapézos nadrág volt a divat a srácoknál, az is nagyon vicces lenne most hehe
2014. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többi válaszolóval, viszont pasiknak és nőknak is egészségtelen csőnacit viselni, főleg egész nap a vérkeringés miatt.

Egy ideje már várratok magamnak nadrágokat, főleg nyáriakat, amelyek jó szellősek. Találtam nemrég valami jó anyagokat, amelyek szinesek is és olyan szabást készitettek, amelyet én akartam.

Pasiknál fontos, hogy elölről ne szoritson, amikor leülnek.

26 L

2014. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:
Szerintem is. Főleg, mikor kettévágja a golyójukat. Ennél már csak a besz@rós gatya ocsmányabb :)
2014. ápr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy divat, de ha nem tetszik, válassz mást, vagy vegyél nagyobbat és varrasd fel a szárát.


ami fontosabb, hogy egészségtelen is, például hosszútávon nemzésképtelenséget okoz.

2014. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt mindig szűk, csak híznak a kiegyensúlyozatlan étrendtől és nincs lóvé új gatyára.
2014. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!