Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem illik egy...

Csak szerintem nem illik egy idegen lakásban a más ember laptopjában engedély nélkül túrkálni?

Figyelt kérdés

Ma délután amikor hazaértem és felnyitottam a laptopom fedelét ,láttam,hogy az utolsó kijelzett idöpont 12:05 -amikor is én dolgozni voltam . Gondoltam biztos a párom használta -oké . Mikor hazajött,megemlítettem neki, Ő megesküdött,hogy hozzá sem nyúlt - viszont 3 kollégájával jött fel,akik itt megvárták,amíg zuhanyzott - ezek szerint valamelyikük nyitogatta . A párom szerint túlreagálom és biztos csak kíváncsi volt -mivel ez egy "különleges" gép (macbook air - vékony,de nem különleges) és meg akarta nézni . Az én nézetem szerint ez bőven túllépi a pofátlanság határait ,én sem nézegetek egy idegen helyen a szekrénybe ,nem nyulkálok a fiókokba..


Tényleg csak túlreagálom-vagy ez mások szerint sem fér bele egy hétköznapi kávémeghívásba ?



2014. ápr. 30. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled.
2014. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem fér bele, de ezért érdemes lejelszavazni és lekapcsolni, ha elmegy az ember, az én gépemben egyszer turkáltak azóta 25 betűből, 4 különleges karakterből, 7 számból álló jelszó védi + mindig lekapcsolom.
2014. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
más telefonjába,laptopjába engedély nélkül belenézni hatalmas bunkóság...kezét lábát letörném ha észrevenném...
2014. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ideges lettem volna a helyedben. Ha pl. megkérdezte volna a párodat, hogy megnézhet-e valamit a neten, akkor azt mondom oké, de így nagyon nagy pofátlanság.
2014. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Senki dolgában nem illik túrkálni, legyen az akár idegen, akár ismerős vagy éppen családtag.
2014. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod egyáltalán túl. Egyrészt nem illik más dolgaihoz nyúlni. Másrészt egy laptopon pedig pont nagyon sok magán, bizalmas információ, kép, stb. lehet, ami nem tartozik másokra.
2014. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért szerintem lehet hogy csak félreértés, és ha a pároddal elég jóban vannak, esetleg ő is megengedi hogy ránézzenek valamire neten, akkor az nem akkora gond.


Bár ha csak úgy gondoltak egyet, és belenézegettek, az tényleg ritka paraszt dolog, én is érzékeny vagyok a gépemre.

2014. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem reagálod túl! Eszembe nem jutna más laptopjához, gépéhez, telefonjához engedély nélkül hozzányúlni!
2014. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es : a parom elment zuhanyozni,nem is tudott rola ,hogy piszkaltak
2014. máj. 1. 05:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked van igazad!!
2014. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!