Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd megmérgezte a...

A szomszéd megmérgezte a kutyámat, hogyan bizonyíthatom? Mit tegyek, hogy börtönbe kerüljön érte?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tartok tőle, hogy sehogy. Első körben állatorvos plusz rendőrségi feljelentés.
2014. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól tartok, sehogy, ha nem látta senki. :(

Annyit tehetsz, hogy a kerítésetek elé tujákat ültetsz duplán, mielőtt új kutyát viszel haza. És a miheztartás végett rendelsz másfél mázsa trágyát, amit "véletlenül" az ő udvarára öntenek be...

2014. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos, hogy ő volt? Van rá bármiféle bizonyíték? Mert ha nem, akkor nem tudsz ellene tenni :(
2014. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Panaszkodott az ugatásra és igazából csak ő lakik olyan helyen, ahonnan megmérgezhette. Ez semmire nem elég? Más nem nagyon érte volna el.
2014. febr. 17. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem elég. A "vélhetőleg" nem számít bizonyítéknak.
2014. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A mérgezés tény. Az is, hogy csak neki volt oka és lehetősége. Képeket kellett volna készítenem ahogy megmérgezi, vagy menjek át diktafonnal? Elég suta így az igazságszolgáltatás.
2014. febr. 17. 20:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Az talán jó lenne ha mindenkit lecsuknának, mert valaki azt mondta? Ne viccelj ...
2014. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Csak biztos vagyok benne, hogy ő volt. Hetente többször járt a nyakamra, hogy már megint egész nap ugat a kutyám. Más sosem tette szóvá.
2014. febr. 17. 21:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent, hogy biztos vagy benne.
2014. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel! Ezt így mondd el a rendőrségen, ennél többet nem tehetsz.


(És nem akarlak még én is bántani, de nekem is van kutyám és ezért tudom, hogy le lehet őket szoktatni az egész napos ugatásról. A te felelősséged is, hogy ha egy félbolond lakik a szomszédben, akkor ne provokáld őt. Ettől függetlenül persze embertelen módon viselkedett a fickó)

2014. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!