Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédaim hang nélkül...

A szomszédaim hang nélkül járnak! Szinte suhannak! Ez normális? Kellene tőlük tartanom?

Figyelt kérdés

Zárkózott emberek, 1x sem beszéltem velük, De költöztek, felhúztak 2 méteres léckerítést, kamerákat raktak ki és alig látom őket.

Nem akarok kíváncsiskodni így én sem kerestem ők társaságát!


De az feltünt, hogy valahogy ők "hang nélkül járnak!" nem hallani hogy lépnek! Nem kopok a cipőjük, nem csoszognak, és fura.

Az ajtót is úgy nyitják, hogy csak annyit hallok, hogy "tikk!" elfordult a zár. Hang nélkül nyitják, csukják a bejárati ajtót, meg a kaput is!

Háttal álltam nekik, mostam a biciglim, és elmentek mögöttem anélkül hogy észre vettem volna! Már csak a sarkon láttam elsétálni őket!


Ez fura, mert minden ismerősöm bevágja maga mögött!


Kellene tőlük félnem? Lehet nindzsák, és éjszaka belopakodnak, hogy megöljenek?

17/F



2014. máj. 27. 04:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

olyan nincs!

szerintem bérgyikllkosok vagy maffiózók

2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Így van! Hangtompító van a cipőjükön. És távcsöves nagybőgővel járnak.
2014. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Te nem a Cullen-ék szomszédja vagy?
2014. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!