Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettem lakó miért úgy...

A felettem lakó miért úgy megy, mint egy mamut?

Figyelt kérdés
Egy percig nem tudok pihenni, reggel fél 5-től este fél 12 ezt csinálja! Egyszerűen nem értem, hogy hogy nem tud leülni végre! Folyamatosan csapkod, leejt valamit, dübörög és hangosan jár. Egyszer felkeltem hajnal fél 4 kor véletlenül és akkor is pakolt meg csapkodott. Miért csinálja? Miért gondolja, hogy neki ilyen nagy joga van ezt csinálni, és tudja, hogy laknak alatta! Ennyire nem lehet nagyképű!

2014. máj. 28. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Én is társasházban lakom, gyerekekkel a fejem fölött, az egyik zongorázik, a másiknak egy speciális fémszerkezet van a lábán, ami kopog. De nem érzem ezt olyan drámai problémának, mint te, őszintén szólva észre sem veszem, csak amikor vendégek megkérdezik, mi ez a zaj.

Ha neked ez vállalhatatlan, akkor javaslok egy családi házat.

2014. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk még a kettővel, hárommal fölöttünk lakó zajongása is hallatszik. Nem hinném, hogy direkt zajonganak, jóban vagyunk, őket is idegesíti, ha felettük zörögnek.

Nappal ha otthon vagyok beteszek valami zenét, este meg füldugó. :)

2014. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem egy öreg, félig süket ember a feletted lakó? Mert akkor talán észre sem veszi, hogy a te életed keseríti meg. Lehet érdemes lenne rákérdezned nála, bár ezzel sem biztos, hogy elérsz nála valamit.
2014. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2-es: átgondolom :D

Bárcsak ilyen egyszerű lenne....:(

2014. máj. 28. 16:22
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es: nem egy 40 körüli házaspár, de mivel edények is csörömpölnek úgy gondolom, hogy a női tagja csinálja. Az a furcsa, hogy csak 1 hónapja csinálja ezt, előtte halkabb volt. Nem értem, hogy mi változott meg? Haragszik rám esetleg, már erre is gondoltam..
2014. máj. 28. 16:24
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Társasházban lakás ezzel jár. Lehet hogy te is keltesz olyan zajokat amik számodra természetesek de a szomszédoknak meg kellett szokniuk. Biztos ők is tudnának szólni neked jópár dologért, de tudják hogy a közös ház ezzel jár. Gyerekkoromban panelban laktunk és teljesen természetesnek vettük hogy halljuk a szomszédék életét. Azt is hallottuk hogy mikor húzták le a WC-t és mikor szerelmeskedtek és mikor fegyelmezik a gyerekeket. Sőt! Éreztük hogy mit főztek és mit égettek oda.... Gondolom a mi életünkkel is tisztában voltak a szomszédok. Próbálj olyan életet kialakítani magadnak amiben jól érezed magad és nem a szomszéddal való foglalkozás köti le a figyelmed!
2014. máj. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi, hogy együttéreztek! Amúgy meg nem én pontoztalak le titeket!
2014. máj. 28. 16:25
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Lehet egyszer rácsatlakozott egy mamutra és azóta ilyen. Amúgy igen egy lófej az ágyba az mindig hatásos.
2014. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Nálam elég rossz a parketta, nyikorog, és úgy járok hogy nagyon a földhöz verem a sarkamat, persze nem direkt, egyszerűen ilyen a járásmódom, mint egy egyszemélyes orrszarvúcsorda. Igyekszem halkra venni magam, mert én sem szeretem ha dobognak fölöttem, de ilyen esetben nem sértődnék meg ha az alattam lakó feljönne és szólna hogy hangos vagyok, valamit csak tudnék tenni.

Ha meg egy bunkó és elküld a fenébe, a plafont csapkodnám seprűnyéllel.

2014. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7-es: köszi szépen, csak tudod az a baj, hogy még a kajaszag, meg a NÉHA leejtés nem is zavarna, csak amikor folyamatos, és csak nagy ritkán áll le, gondolom akkor ül le pihenni. Meg este 11-kor miért kell tiszta erőből levágni valamit a földre? Többször is! Az ajtóbecsapásról pedig nem is beszélek..
2014. máj. 28. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!