Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettem lakó miért úgy...

A felettem lakó miért úgy megy, mint egy mamut?

Figyelt kérdés
Egy percig nem tudok pihenni, reggel fél 5-től este fél 12 ezt csinálja! Egyszerűen nem értem, hogy hogy nem tud leülni végre! Folyamatosan csapkod, leejt valamit, dübörög és hangosan jár. Egyszer felkeltem hajnal fél 4 kor véletlenül és akkor is pakolt meg csapkodott. Miért csinálja? Miért gondolja, hogy neki ilyen nagy joga van ezt csinálni, és tudja, hogy laknak alatta! Ennyire nem lehet nagyképű!

2014. máj. 28. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Napi tucat ilyen kérdés van ,mintha olyan nagy csoda lenne hogy papírfalu élhetetlen panelvackokban van áthallás és más is él mozog nem fekszik egész nap mint a hulla. Ez olyan mintha azon vergődnének ,hogy főút mellett zajosak a kocsik, jaj mit tegyek.


Ha kaptárban laksz ne csodálkozz ha zümmögnek a méhek. Ősi dakota közmondás..


Családi ház ,tanya, füldugó, szanatórium.

2014. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
12-es: engem az autózaj nem zavar, mert tudom, hogy az ellen nem tudok semmit tenni, az a normális. Csak azt nem értem, hogy az átlagos társasházi zajoktól miért kell 6-szor olyan hangosnak lenni? Én miért tudok halkan menni, halkan tenni odébb a bútort, halkan zárni a wc- és fürdőszoba ajtót. Én tudom, hogy alattam laknak, és tiszteletben tartom az ő életüket, mert tudom, hogy milyen rossz, ha ezt csinálják. Sajnos ezt csak az tudja megérteni, aki nap mint nap átéli..
2014. máj. 28. 16:33
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen se tudsz mit tenni csak költözni, vagy beletörődni. Menj fel, veszekedj ,jelentsd fel, semmit nem fog érni. Kijönnek decibelmérővel ,nem fogja megütni a határérték felét sem ,és ennyi. Bizonyíthatatlan ,megfoghatatlan. A társasház ezzel jár, ezt tudni kell. Ha éppen kifogsz egy nyugodt szomszédságot semmi garancia nincs hogy fél év múlva nem adja el az egyik egy 5 gyerekes Győzikeféle ordítós pereputtynak. Szigetelj le mindent ,menyó, falak az valamit tompít.
2014. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
A társas ház ezzel jár. Alattunk lakott egy őrült kisérletező fickó akitől mindig aggódtunk hogy nehogy egyszer nagyobbat robbantson a kisérleteivel és mi is repüljünk a levegőbe szomszédostól , lakásostól. Egy ilyen szomszéd tapasztalás után áldás a te mamutod.
2014. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
felettünk lakó teljesen beszámíthatatlan vénasszony egész éjjel bömbölteti a tévét vagy a rádiót, amin misés szarokat hallgat. bútorokat is szokása gyakran ide-oda tologatni.
2014. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk polgári lakások, szóval nagyon vastag falak vannak, vastag alapú lakások. De felettünk lakik két 23 körüli magas, nagydarab cserediák.


Mi csak dromedároknak hívjuk őket, csörtetnek egyfolytában. Meg valami reng is náluk, ami olyan, mintha valami csillár ütődne össze, de ugye nem a miénk. Hihetetlen.:D


Múltkor láttam lefelé jönni az egyiket a lépcsőn, ott is úgy verte a lábait a földhöz, mintha kötelező lenne. Mi jót röhögünk rajta.


Én füldugóval alszom, mióta ideköltöztek és úgy elvagyok:)

2014. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
17: jó neked, én még a fülhallgatón keresztül is volt, hogy éjszaka felriadtam...
2014. máj. 28. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!