Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az egyik lakó mindenfélét...

Az egyik lakó mindenfélét kidobál az ablakon intim betétet pl, liftben hagyja a kólás flakont, csokispapírt lépcsőre dob. De nem bizonyithato de tudom ki az. Kiírás már megvolt. Mit tehetnénk? 250 fős haz.

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ez beteg O.o

Jelentsd fel, közbontránkoztatásért. (ilyen szó nem is biztos, hogy van, de nem tudom, hogy hívják azt) :P

2014. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom bizonyítani. Az hogy lattam gy dolog. Meg az is, hogy direkt figyeltem de akkor sem tudom rabizonyitani ezért fel sem jelenthetem. És félek is nehogy majd bosszút álljon. Mert egy másik lakó magára haragította és neki használt bugyikat dobott be a postaládájába meg használt óvszereket, véres wc.papirt.
2014. jún. 1. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A mi társasházunkban ha történik hasonló, akkor amit eldobott, beledobjuk a postaládájába. Persze ha egyértelműen tudjuk hogy annak a postaládájába kerül aki eldobta. Néhányan nem szoktunk finoman bánni a nem megfelelően viselkedőkkel, például ha valaki a lépcsőházba piszkíttatja kutyáját, stb.
2014. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó de mit csináltok velük? Csokispapírt már én is dobtam be hozzájuk meg figyelmeztető levelet névtelenül, és kidobta a ládák elé.
2014. jún. 1. 14:34
 5/6 anonim válasza:
2014. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Amiket eldobált, azokat összegyűjtve oda kell hordani az ajtaja elé.
2014. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!