Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki az (rajtam kívül), aki...

Ki az (rajtam kívül), aki utálja azt, hogy magyar, és kétségbeesetten Amerikai akar lenni?

Figyelt kérdés
Folyton azon gondolkozom, hogy abban a nagy Amerikában nekem tényleg nem lett volna helyem? Bárhova megszülettem volna, nem érdekelne, hogy hova, nekem ugyanolyan jó New Jersey mint California. Csak ne ide jöttem volna...

2014. jún. 21. 09:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Maximum az állampolgárságodat tudod megváltoztatni és a lakhelyedet. Azért írom ezt, mert éppen külföldön jön ki az, hogy az ember mennyire az, aminek született, vagyis magyar. Elsajátíthatod a nyelvet és a szokásokat, a szabályokat is betarthatod ott, de számtalanszor észre veszed majd magadon, hogy magyarként reagálsz, úgy is viselkedsz, főleg váratlan és nehéz helyzetekben.
2014. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
legtöbbször a magyarok teljesen úgy viselkednek mint az amerikaiak, úgyhogy nincs túl nagy különbség a 2 közt.
2014. júl. 10. 22:06
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem így gondolom, de elfogadom, hogy neked ez a véleményed, én is találkoztam már hozzánk hasonló tősgyökeres amerikaival. Mégis egészen más egy olyan oriási országba beleszületni és ott szocializálódni, mint egy ilyen kicsi, európai országba. Az biztos, hogy mennél nagyobb az ország, annál nagyobb esélye van egy kívülállónak beilleszkednie ott, hiszen könnyebben talál magához hasonlóakat. Viszont ha te éppen másmilyeneket keresel, akkor miért akarsz mégis Amerikába menni :-), hiszem mint írod, ők annyira hasonlítanak ránk..
2014. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
mikor írtam, hogy ez probléma lenne, hogy hasonlóak hozzánk?
2014. júl. 11. 20:55
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
:-D Te nagyon vicces figura vagy. A kérdésben írod: utálod, hogy magyar vagy, majd azt írod, hogy az amerikaiak hasonlóak hozzánk. Ezért kérdezem, akkor miért akarsz épp Amerikába menni, ha ők éppolyanok, mint mi, amit viszont utálsz.
2014. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
én csak a helyzetet utálom, hogy annyin múlik az egész,hogy ki hova születik, és úgy, ahogy John Smith Amerikába(USA) született én is születhettem volna oda.
2014. júl. 12. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!