Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lebuktak a szomszédaim!...

Lebuktak a szomszédaim! Gyerekes dolog így büntetnem őket? Magamból csinálok hülyét? Szánalmasnak tartanál?

Figyelt kérdés

A szomszédaimmal nem alakítottam ki kapcsolatot, mert azt nem muszáj.

Köszönni mindig, mindig köszöntem nekik, mosolyt is adva mellé! Mert így illik, így neveltek, ember számba veszem őket! Ők is úgy köszönnek mintha örülnének, hogy látnak.

Ez 1,5 évig volt.

Amikor a héten. Nyitva volt az ablakom, és hallottam lehet amit nem kellett volna.

Elkezdtek rólam beszélni, hogy milyen gáz ahogy öltözők, meg milyen sz.r zenét hallgatok... És komolyan mondták, nem nevettek, hogy viccelnek.

Nem tudom honnan hitték, hogy nyitva az ablak, nem hallok a szobámban?

És most ezt hallva, hogy igazából gáz embernek tartanak, kitaláltam, hogy bosszúból nem fogok nekik köszönni!

Igen, ahhoz nem vagyok elég tökös, hogy oda menjek, hogy "mi is volt ezzel a ruha, meg zene dologgal?" szerintem úgyis letagadják, ha a szemembe nem mondják!


Majd ha 3x4x5x rám köszönnek én meg póker arccal nagyképűen csak a fejemet forgatom, lehet elgondolkodtató lesz nekik!


Egyáltalán mi közük hozzá, hogy milyen zenét szeretek? Nem hangosan hallgattam, nem közvetlen mellettem van a házuk, nem zavarta őket különben is, a vihancolasuk jobban hallatszik mint zeném! (hallottam, a röhögés (gondolom másokon) sokkal hangosabban hallható mint a zene ha nyitva az ablak!

És miért szúrja a szemüket az öltözködésem? Nem nekik akarok tetszeni! Stylistok vagy mi?

Na megkérdezném ezeket, de úgyis azt mondanák, hogy ők ilyet nem beszéltek rólam!

Egy 50 év körüli férfi a 30as lányuk meg a 40 es anya.


Szerinted szánalmas hogy az ilyen szomszédaim akik ilyen rosszat beszélnek rólam, azokról nem veszek többé tudomást?

Szóval nem köszönök nekik többet?

Vagy gyerekes dolog?

Most nem tudok úgy rájuk gondolni mint előtte, mikor mosolyogva köszönnek nekem!

Olyan hazug fejük van!

19 fiú



2014. jún. 22. 22:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem érdekel a véleményük, miért akarsz egyáltalán bosszút állni? Biztosan neked sem tetszik minden és mindenki.
2014. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

"de szerintem nem szép dolog másokat kibeszélni úgy, hogy az illető előtt letagadod hogy miket mondtál"


De nincsenek is olyan helyzetben, hogy szemtől szemben elmondják, vagy rákérdezzen, egyszerűen le kell nyelni hogy belecsöppent egy magánbeszélgetésbe.


Esetleg máskor ha hallod, kezdj el hangosan dúdolni, hogy hallják...vagy egy nagyot odadurrantasz, annak is tuti meglesz a hatása, lényeg hogy rájöjjenek, ha ők hallanak téged, akkor te is hallod őket :D

2014. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
tudom, de a kérdező azt írta, hogy ha rákérdezne letagadnál. ami szerintem nem lenne szép dolog. persze nem tudom, hogy a kérdező ezt miből gondolja, de feltételeztem hogy igaza van.
2014. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

"Olyan hazug fejük van! "


Na itt kezdtem el röhögni...


Kérdező! Neked milyen fejed van?? Tegyél már fel egy képet, és majd tippelünk.

Bár szerintem neked meg olyan "hallgatózós" fejed lehet...

2014. jún. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

4:

"Akármilyen kapcsolatod van az illetővel, bunkóság, ha valaki köszön neked és te nem köszönsz vissza. Azért, mert más emberek kétszínűnek, neked bunkóvá kell válnod?"


Őőő, az nem kétszínűség valahol, ha továbbra is mosolyogva köszön nekik, mint ha mi sem történt volna? Igazából az lenne az egyenes viselkedés, csak nyilván nincs az az ember, aki ezt meg merné tenni, ha szóvá tenné a szomszédoknak mindezt. Csak akkor balhé lenne, meg ellenségeskedés, ezért jobb nem foglalkozni vele. Valójában mindannyian kétszínűek vagyunk, a kérdező megoldása is kétszínű, bár még mindig közelebb áll az egyenességhez, mégis népszerűtlen meg bunkó az emberek szemében. Az megvan, hogy az egyenes embereket a modortalan embereknél is bunkóbbnak látja a társadalom?

2014. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én sem mennék oda leordítani a fejüket, de forgatni a fejemet folyton, amikor köszönnek egy szó nélkül? Elég teátrális és bunkó dolog is, gáz. Én az első alkalommal, köszönéskor, elmondanám nekik, hogy hallottam ezt a dolgot, ilyen viselkedés mellett nem fogok nekik köszönni... és persze, hogy mennyire bunkók.
2014. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én vennék még hangfalakat és 4x2000w os erősitőt
2014. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem köszönj, de nem kell hozzá mosolyognod. De különben miért foglalkozol velük? Te mást szeretsz és ők is mást szeretnek. Neked meg az a ciki amit ők hordanak, vagy ők hallgatnak.
2014. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem, ahogy érzed... ha olyat mondtak ami neked fáj, akkor jogos ha nem köszönsz nekik csak akkor ha valamit szólnak akkor indokold meg nekik, bár nekem ha nem tetszik valami a szomszéddal kapcsolatban, és olyan azt megmondom neki, ami meg olyan azt megtartom magamnak ha meg észreveszik rajtam és rákérdeznek akkor is megmondom nekik ...
2014. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük. köszönj ,ha látod őket és menj tovább.
2014. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!