Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Attól aki évekig haragosotok...

Attól aki évekig haragosotok volt, elfogadnátok a közeledését, vagy örök harag?

Figyelt kérdés
Az emberek szerintem nem változnak. És úgy érzem magam mint aki megalkuszik vagy nem is tudom.

#haragosság #szonszéd.
2014. jún. 28. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is változnak.
2014. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám a közeledését, de sosem fog közeledni, én már többször közeledtem hozzá, de neki a büszkesége, meg a tartása fontosabb volt. Így szép lassan már nem maradt senkije, sosem értettem az ilyen embereket....
2014. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak, legfeljebb a nagyon buták és egysíkúak nem.

Elfogadnám a közeledését, nem vagyok haragtartó, de a bizalom lassan alakulna ki újra.

2014. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagymamám szomszédjában lakott egy szintén idős fószer a feleségével. Haragban voltak egymással, amióta az eszemet tudom, sőt engem is elkezdtek csesztetni amikor kicsi voltam. Elég durva dolgokat műveltek. A mamám mindig mondta, hogy ő nem haragszik rájuk, meg kell bocsátani nekik.

Évek múlva meghalt a mamám és a manus felesége is később. Ekkor az öreg elkezdett velem barátkozni. Eleinte nem akartam, aztán később megsajnáltam, annyira magányos volt, annyira elesett, nagyon igyekezett végül megbocsátottam neki. Nem lettünk jó barátok, de el tudtunk beszélgetni egymással.

2014. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor szoktak felém közeledni ha kell nekik valami , hozni idáig egyik sem hozott semmit :)
2014. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!