Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történhet olyan dolog, amit...

Történhet olyan dolog, amit felnőtt lány ikertestvérek nem tudnak megbeszélni és örök harag lesz a vége?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem örök harag is a vége, de hosszú ideig nem beszélnek?

Példát is írjatok ha tudtok!


2009. szept. 11. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Iker vagyok. (lányok). Amióta elolvastam a kérdésed ezen gondolkodom,hogy mi lenne az,amitől ennyire megharagudnék.Nem tudok ilyet,pdig elég élénk a fantáziám.Pasi miatt 1000% hogy nem borulnék ki ennyire mást területet az életben nem is tudok,ami ennyire súlyos lenne.A pénz se motivál,mert csak akkor érzem jól magam,ha neki is megvan mindene,így ha tudok segitek és ő is nekem.Tényleg nem tudom mi lenne az.De kiváncsian várom a többiek véleményét!
2009. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is :) Köszönöm a válaszodat. Ismerek olyan ikerpárt, akik már több éve nem beszélnek valami hirtelen pattant dolog miatt, de elképzelni sem tudom mi lehet az. Együtt nőttek fel, állítólag jobban egymásra hangolődtak mint más testvérek, de akkor...
2009. szept. 13. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az anyósom és az ikertestvére. Már 15 éve nem beszélnek egymással. Persze azért mert a testvérének nincs ki a 4 kereke és mindenkit utál. Még a saját lányaival sem beszél. Az anyósom meg egy tündér. Szóval van ilyen. Kívülről tök egyformák, még a hangjuk is(!), de amúgy meg ég és föld a két személyiség.
2009. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!