Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kötelezhetek egy felső szomszé...

Kötelezhetek egy felső szomszédot arra, hogy szigetelje a padlóját?

Figyelt kérdés
Valószínű nincs szigetelve. Ha önkormányzattól kérek valami papírt, akkor kötelezhetem?

2014. jún. 29. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

De a sajátodnak a mennyezetét bármikor szigetelheted, a végeredmény kb. ugyanaz, csak a te pénztárcád bánja!

2014. jún. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nálunk a másik lépcsőházban volt ilyen,

-fölső bunkóék sarokkal jártak,hupogott a plafon,mintha lovak rohangásztak volna,

-alsó lakó 400 ezerért lehangszigetelte a saját lakását,de elmondása szerint ablakon kidobott pénz volt,mert szinte semmit nem fog meg a zajból,

2014. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, mert én is hallottam, hogy a plafon szigetelés nem ér semmi. Éppen ezért neki kellene a padlóját. Nem állapot, hogy megteheti, hogy dübörögjön, és csapkodjon!
2014. jún. 29. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valamennyit le is szigeteli, a dübörgést, csapkodást akkor is hallani fogod. A beton nem csak a padlón keresztül viszi a zajt.
2014. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szólj neki hogy már ha úgy is zuhognak fent akkor te addig felújítod a házat!


[link]

2014. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3-as: te elköltöztél, vagy hogy oldottad meg a problémát?
2014. jún. 29. 16:08
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös: de a padlóval van csak összekötve a két szint, nem falakkal, mert a felső szomszédról van szó, tehát ha a padlót szigeteli le, akkor talán az ajtócsapkodás is tompulna, nem?
2014. jún. 29. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
nem csak a padlón, a radiátorcsöveknél is jön le a hang... sajnos nem tudsz sok mindent tenni :/ én volt, hogy felkopogtam a seprű végével, vagy megkongattam a radiátort, de nem sokat használ
2014. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem számit igy is úgy is hallani fogod, mert a hang az terjed.
2014. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!