Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd kedvéért visszavenn...

A szomszéd kedvéért visszavennétek a hálószobában? Folyton átkopog meg átcsönget, de mi halljuk ahogy beszelgetnek megse kopogunk. Most ez miatt ne eljünk hazaséletet? öregasszonyok laknak a szomszedban

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 19:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
70%

68%: senki nem lesz attól "ringyó", mert esetleg hangosabb szex közben. Szerinted bűn a szex, bűn élvezni? Ha igen, akkor téged nagyon félre neveltek, és nagyon rossz mintát vettél fel.


AZ már más kérdés, hogy én sem szeretném, ha a nemi életemnek a fél ház tanúja lenne. Egyszerűen csak azért, mert nem rájuk tartozik.

2014. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
90%
Hat erdekes, en el tudok élvezni hang nelkul is. Eleg zavarba ejtő lenne, ha a szomszéd tudná, hogy épp mikor elek nemi eletet.
2014. júl. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%
# 18/22: Nem tudom, a kérdező hol kulturálódott, de hogy te hol, arról vannak sejtéseim. A forró, habos nyálad ellepi a monitort, szinte látom azt a savanyú képedet.
2014. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
90%

"# 18/22: Nem tudom, a kérdező hol kulturálódott, de hogy te hol, arról vannak sejtéseim. A forró, habos nyálad ellepi a monitort, szinte látom azt a savanyú képedet."


Én is a tiédet, te nagyon kulturàlt: nyilván neked nincs saját szexuális életed, ezért élvezettel lesed és hallgatod a szomszédodét, ugye? Hát ez a te dolgod, de azt meg kell értened, hogy normális ember nem akar kéretlenül belevonódni mások dugásába, ez a te szórakozásod. Majd ha lesz barátnőd, aki hajlandó lefeküdni veled, akkor már nem szorulsz rá arra, hogy másokét kihallgatva csattogtasd magányosan, akkor már neked sem fog tetszeni ez a helyzet.


Képzeld már el a szituációt, hogy mondjuk a kérdező szomszédjához, az idős hölgyhöz átmegy látogatóba a fia, viszi megmutatni a kisunokát és ekkor ez a szerencsétlen rázendít, a szomszédban meg ott ül anya, fia, kisunoka és ezt hallgatják.. ha neked ez tetszik, hát komoly bajod van, kisfiú.

2014. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%

"68%: senki nem lesz attól "ringyó", mert esetleg hangosabb szex közben. Szerinted bűn a szex, bűn élvezni? Ha igen, akkor téged nagyon félre neveltek, és nagyon rossz mintát vettél fel. "


Szerinted aki mások pofájába kéretlenül beletolja a nemi életét, egy egész emeletnyi emberre ráerőlteti, hogy kényszerüljenek végighallgatni, hogy őt éppen megdugják, az micsoda? Szemérmes úrihölgy? Te szeretnéd hallgatni RENDSZERESEN? Egyszer-egyszer elveszti a kontrollt az ember, egy nagyon "hűha" estén, de ember: minden alkalommal? És még miután szerencsetlen idős hölgyek szépen megkérik rá, hogy ne hozza őket zavarba, ne visongjon, mint a veszett majmok, neki még kérdésed, hogy befejezze-e az műsort? Hát ez a deviáns viselkedés minden, csak nem normális! Költözzön akkor lakatlan szigetre, tanyára, ott kedvére vonyíthat!


Te, mint normális nő, mit éreznél, miután rájössz, hogy a fél ház vegyesen vagy rajtad röhög, vagy miattad bosszankodik, mert túl hangos voltál, de már annyira, hogy bekopogtak és megkértek, hogy vegyél vissza? Hát én elszégyellném magam, ez meg még rendesen büszke magára... legyen felszabadult, persze, de ne vonyítson direkt egy társasházban.

2014. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
19%

Azt a mindenit, de prűd egy banda! :D

Nem vennék vissza, de igyekeznék megoldani a hangszigetelést. Vagy beraknék jó hangos zenét.

2014. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%
Egy ismerősöm mesternek hívja azt a szomszédját, aki minden nap egy órán át kezelgeti a barátnőjét hangosan.
2014. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Olyat se hallottam még, hogy valaki azt élvezi, hogy a szomszédok verik a falat közben....


De mondjuk én is éltem elmebeteg fölött, éjfélkor kihívta a rendőrt, hogy kalapálunk.

A 10 éves fiam aludt, a 9. hónapeben levő asszonnyal meg a net előtt ültünk, szóval a franc tudja.

(Lehet, azért kopog, mert be akar szállni?)

2014. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
3%

Mi van 68%-os, irigyled a szál kolbászt a kérdezőtől?? XD

Amúgy gyanús vagy nekem: nem te vagy az öreg mamó, aki beszólt a kérdezőnek? Azért vagy ennyire kiakadva? Rendesen habzik a monitorom miattad...lehet be kéne oltatnom veszettség ellen? O.o


Kérdező: ne hozd a szívbajt a pókhálós, drótkerítéses szomszédságra ... a lakás hangszigeteld, amíg az nincs, addig zene betosz, hangerő fel és mehet a kufirc.

2014. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk is van ilyen szomszéd. Hol a férfit, hol a nőt lehet hallani, hol pedig szinkronban nyomják. Engem is zavar, de szerencsére nem sokszor hallatszik át, havonta kétszer-háromszor pedig még kibírom.

Így látatlanban nem tudom, hogy tényleg hangos, vagy csak kötekednek (habár, ha a beszélgetés áthallatszik, akkor ez is simán).

Én úgy csinálnám, hogy alapjáraton visszavennék a hangerőből, de ha néha nagyon elkap a hév, akkor "kirúgnék a hámból" és nem érdekelnének a szomszédok.

2014. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!