Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd kedvéért visszavenn...

A szomszéd kedvéért visszavennétek a hálószobában? Folyton átkopog meg átcsönget, de mi halljuk ahogy beszelgetnek megse kopogunk. Most ez miatt ne eljünk hazaséletet? öregasszonyok laknak a szomszedban

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 19:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%

"A házasélet nem arrol szol hogy visszafogjuk magunkat"


A tarsasházban lakás viszont pont arról szól, b+, hogy visszafogod magadat.


Ha vonyítani akarsz üzekedés közben, mint az oktalan barom, akkor költözz tanyára, ott majd nem kell visszafognod magad, hanem kiáraszthatod magadból a jó nagy ösztönös primitívséget.

2014. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
0%
old meg oket es nem lesz gond ;)
2014. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Mielőtt szexelnétek szóljatok át a szomszédba. :) bár én sem halgatnám, hogy a szomszéd épp a nőjét kúrja
2014. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha tippelhetek a kérdező egy tipikus pesti k.r.va aki élvezi hogy a szomszédjai agyára megy és rájátszik direkt a nyögésekre, nekem is volt ilyen szomszédom, miután kicsit átrendeztem az arcát, tudott halkan is élvezni. Azóta békesség van. Bár igaz elsőre még nem találkoztunk a petícióra se reagált mert kb minden lakó aláírta már hogy elege van a sikítós r.b.ncból. De a r.b.nc annál jobban ordított esténként, minél többen szóltak rá napközben.


De csak megtanulta, reméljük kérdező is így jár.

2015. jan. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!