Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kár volt elmondanom ezeket a...

Kár volt elmondanom ezeket a szomszédomnak? Csak pletykálni akarnak valamin?

Figyelt kérdés

A szomszédaim elég bunkók néha, hallom, hogy szidják a sztárokat, a celebeket, a politikusokat, panaszkodnak, hogy ez drága, olyan kevés a fizetés, ilyen drága a cigi... Szóval ezeket hallva nem akartam velük beszélni, nehogy össze vesszünk aztán kitudja mit találnak ki rólam!


Ide költöztem, nem beszéltem a szomszédokkal, csak köszöntem nekik. Nem puszi pajtásokra vágyok.

És párszor látták az unokanővéremet. És terhes volt. És egyszer meg kérdezték, hogy kim ő.

Mondjuk ez is fura, mi közük hozzá, hogy kik járnak hozzám? Vagy azt hitték a csajom? :D


És meséltem, hogy unokanővérem, most fog szülni.

Egyből: "jaaaaaj dejóóó milyen jó az, akkor nagybácsi leszel??" - De mint aki gúnyt űz belőlem olyan hangnemben.


És nyaralni voltam, 3 hétig, haza jövök, meglát a nő, szalad a kerítéshez: "jaaaj, na fiú lett vagy láány?" Azt se tudtam hirtelen mit akar...


3 hét eltelt és ahogy meglátott egyből szaladt oda kérdezősködni... Ez lehet náluk a téma ebédnél? Mert én 1 hét alatt elfelejtek ilyen dolgokat...


Szerintem csak pletykálni akarnak egy jót?

Vagy tényleg érdekli őket, mi van velem? Mert elég furán beszélnek velem, mint aki gúnyolódik azon amit mondok...

Ne mondjak nekik semmit? Vagy csak barátkozni akarnak?

22/F



2014. júl. 12. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van abban, hogy megkerdeztek, fiu e vagy lany lett. Erdeklottek. Szerintem, ami neked gunyosan hallatszik, nem feltetlen az. Aki itt furcsa, az te vagy. Koszonj nekik, aztan hagyd, nem ertel meg meg egy jo szomszedsaghoz.
2014. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Tartsd a távolságot. Jobban jársz hosszú távon.
2014. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslom,légy velük barátságos,és ne vedd a közeledésüket támadásnak.Ugyanakkor tartsd meg a három lépést,ne teregesd ki nekik a magánéletedet vagy a gondjaidat.Azzal már visszaélhetnek elég könnyen.
2014. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
senkinek nem érdemes elmondani semmit, mert mindenki pletykás. csak annak van köze a magánéletedhez, akinek engeded, nem vagy kötelező mindenről beszámolni.
2014. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!