Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak vidéken szokás ez hogy...

Csak vidéken szokás ez hogy dudál valaki amikor megjön?

Figyelt kérdés

jön a csaj az anyjához a gyerekével. azért dudál hogy jöjjön ki pakolni a cuccokat az anyja..

olyan hangosan , és sokáig dudál hogy ijesztő..utcafronton van az ablakom és halálra rémülök amikor megjön

szerintem hülye szokás....én egyedül a futárnál, postánál tartom helyesnek hogy dudáljon


2014. júl. 25. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken sem mindenki dudál. Városban is van, aki dudál. Te kifogtál egy olyant, aki nyomja ezerrel.
2014. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az teszi akihez még nem vágtak ezért egy féltéglát (mint ahogy azt megérdemli!) Futárnál, postásnál is szemétség. Szálljon csak ki és csengessen mint egy ember.
2014. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
futárnál engem nem zavar..családi ház, kutya van, ki kell mennem mindenképp hogy tudja bejöhet e a kutya miatt.
2014. júl. 25. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok de aki itt dudálgatna random azt meglincselné a jónép.
2014. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ez semmi.


Mellékúton vagyunk sarokház, de ez főút a parasztoknak! Naponta 150x mennek el, és ezek az ezeréves ócskaságok,a mik a halottat is felkeltik a sírból annyira zörögnek. Ha ez nem elég, akkor nyaranta reggel 5:30tol 13 ig megy a szivattyú, ami szintén zakatol.


A vicc az, hogy semmit se lehet tenni ellene, mert nem fél Db híján haladja meg a káros határértéket.


Minden Bp től alig 20 km-re.

2014. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

en szoktam, melobol kifele is :D

megszokas :$

2014. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Budapesten élek XIII kerület, itt állandóan dudálnak, megérkeznek, elmennek, bármi, dudálnak. Agybajt kapok.
2014. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!