Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet kötelezni a szomszédot,...

Lehet kötelezni a szomszédot, hogy vegyen csengőt?

Figyelt kérdés
Családi házas rész és a szomszédba napi 10 x legalább jön valami haver ,rokon ,vagy csak postás ,óraleolvasó, és mivel nem vesz csengőt, mind nyomja a dudát percekig,ordít hogy hahóóó, Pííístaaaaa, füttyöget ,veri a vaskaput stb.Persze ha nincs otthon akkor még tovább próbálkoznak ,mert ugye "biztos nem hallja" Már nagyon unom. Egyszer említettem de röhögött ,hogy neki nem kell csengő mert úgyis elromlik meg, egyszer vett egy vezeték nélkülit és ellopták.

2014. júl. 26. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Rúgd be a kaput és írd ki, hogy nem találtam a csengőt, de reménykedtem, hogy meghallod, ha erősen kopogok. Bocs:D
2014. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Kötelezni nem de szerintem vegyél neki és ajánld fel hogy felszereled.
2014. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2014. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
nem kötelezheted...
2014. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És nem lehet feljelenteni ,mert ezt a zajongást nem lehet elviselni!? Mindennap megy az üvöltés dudálás. Viszont nem ő okozza,ugyebár , csak előidézi.
2014. júl. 26. 16:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet feljelenteni, hiszen nem ő csinálja...
2014. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Így van, nem lehet feljelenteni sem, hisz még csak nem is ő zajong. Ha meg feljelentesz mindenkit a postástól a rokonokon, haverokon keresztül az óraleolvasóig, azzal sem mész semmire.
2014. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj meg másra figyelni.

Semmilyen törvény nem írja elő, hogy kötelező egy házon a csengő.

Most képzeld el, ha olyan szomszédod lenne mondjuk panelban, ahol van vagy négy igazán eleven, nagyhangú kisgyerek, esetleg nyűgös baba, aki nagyon sokat sír, akkor mit csinálnál?

2014. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Fura, de régen amikor még Monorierdőn laktam, az én szomszédom is ezt mondta, és őt is Pistának hívták...


Viszont tényleg nem lehet kötelezni csengő vásárlásra. Ha hozzám jön valaki, és nem hallom a csengőt, vagy épp nem jó, akkor megcsöngetik a mobilomat, de nem ordítanak és nem dudálnak.

Kinek milyenek a barátai...

2014. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet ideköltözött ez az anyaszomorító ...Ez azt élvezi ha feltűnést kelthet, a kertben is úgy ordít mintha kötelező lenne a 3. szomszédnak is őt meg a haverjait hallgatnia.
2014. júl. 28. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!