Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én utálok nagyon-nagyon...

Csak én utálok nagyon-nagyon vidéken járni?

Figyelt kérdés

Most Budapest közelében lakom egy népesebb városban, itt viszonylag megvagyok, szerencsére sokat tudok feljárni Pestre, akkor érzem igazán otthon magam! Ha viszont vidéken járok, alig várom, hogy hazajöhessek már, mert irritál a kihaltság, a síri csend, sok hely lepusztult. Ilyenkor mindig előjön belőlem a kényes pesti bunkó énem, és nagyon rosszul érzem magam.

Remélem nem bántottam meg senkit!


2014. aug. 6. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
32%
Ki a f@*zt érdekel, hogy lenézed a vidéket és városit szereted? Ilyen kérdést nem is értem miért kell kiírni, elárulod magadról, mennyire ellenszenves és lenéző vagy több millió emberrel szemben, az ilyen emberekről pedig hányni tudnék.
2014. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa. Én is ugyanígy vagyok vele. Én pl nem tudnék Szombathelynél kisebb városban élni, mert utálom a kihalt, gyér kisvárosias hangulatot. Sokszor Szombathelyt is rohadt unalmasnak tartom, de inkább itt élek mint egy kisebb városkában, itt legalább van valami kis nyüzsgés. Budapesttel pedig é is így vagyok. Talán az egyetlen hely ebben az országban ahol ki tudom élni magam.
2014. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Demoness válasza:
70%
Pesten laktam mindig es csak itt erzem jol magam
2017. máj. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!