Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek mennyi értelme...

Szerintetek mennyi értelme van elmennem egyedül biciklivel a 7 km-re lévő szomszéd településre, csak úgy céltalanul?

Figyelt kérdés
Céltalanul unalmamban, bejárni egy részét, biciklizgetni ott, aztán visszajönni haza, mennyi értelme van?
2013. júl. 30. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem rossz a környék, akkor miét ne:) legalább nem unatkozol, sportolsz is legalább:) szerintem van értelme:)
2013. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 km az gyakorlatilag semmi, deha az ember szeret biciklizni akkor miért ne?
2013. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bringazni a legjobb egyedul: nem kell senkihez alkalmazkodni, mehetsz a sajat tempodban, arra es addig mesz ameddig akarsz. Magadba szallhatsz egy kicsit es nyugodtan rendezgetheted a felhoidet.

Szoval, szerintem tok jo egyedul kerekparozni!

2013. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felfedező kirándulás cseppet sem céltalan, nagyon is jó szórakozás.
2013. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is a szomszéd településbe szoktam áttekerni csak az 10 km . a haverom mindig hyaggat azzal hogy mennyünk együtt de én egyedül szeretek a saját tempómban. elnézelődök a tájba ennél jobb NINCS.
2013. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!