Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vannak ilyen velejéig...

Miért vannak ilyen velejéig gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem be a lakásomba (panel), és a felső szomszéd nagyon hangos volt, dübörgések, ajtócsapkodások, stb. Szóltam nekik, hogy halkabban legyenek, közös képviselő is szólt, és annál jobban csinálják? Miért veszik a másik embert semmibe, milyen jogon? Ha nekem szóltak volna, hogy hangos vagyok, én biztos, hogy átgondoltam volna és halkabb lettem volna. Egyébként én nagyon halkan élem az életem. Miért nem látják be, hogy hangosak, ehelyett még nekik áll feljebb és direkt hangosabbak. Léteznek ilyen gonosz emberek?... Mit tegyek?

2014. szept. 19. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd ki a rendőrséget, egy két pofont kapniuk kéne (az élettől) és akkor csendesebbek lennének
2014. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez primitív ostoba viselkedés.Nincsenek tekintettel másokra, nem képesek közösségben élni. Ha nagyon hangosak rájuk kell hívni a rendőröket, majd helyre teszik őket.
2014. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Legalább most nem kaptam olyan válaszokat, hogy "biztos te vagy az érzékeny". Itt már rég nem az érzékenységről van szó.

Sajna a rendőrök is kinevetnének, mert nem 0-24-ben csinálják, de amikor csinálják akkor zavaró.

2014. szept. 19. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel ellene semmit, csak siránkozol akkor nem is fog változni semmi. Az ilyen bunkók a szép szót a gyengeség jelének veszik, és még inkább felbátorodnak.
2014. szept. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nevelés kérdése...Ha a szülők ezt nem tették meg ,neked sem fog már sikerülni.
2014. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha naponta betelefonálsz, akkor foglalkozni fognak vele, nem legyintenek rá.
2014. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy pedig elküldenek a fenébe, hogy ne telefonálgassak ennyit.... Na mindegy! Ha rájuk hívnám a rendőrséget, akkor másnap még jobban csapkodnának, úgyhogy marad a tűrés..
2014. szept. 22. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!