Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet, hogy meghalt a felső...

Lehet, hogy meghalt a felső szomszédom és az ő szagát érzem?

Figyelt kérdés
Napok óta fura szag jön a szellőzőből (panel lakás) és egyre erősödik. Fölöttünk egy nagyon öreg néni lakik, még nem láttam nála látogatót. Az előbb becsengettem hozzá, de semmi válasz. Azon a szinten is érzem a szagot, de ott csak nagyon picit. A szomszéd lakás üresen áll, ott nem lakik senki.

2014. okt. 19. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó vagyok!

Már vissza is vontan!! elnézést!!!

2014. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Ismerős is járt így, csak ott a bácsi eleve rengeteg állatot tartott, ami irtó büdöset csinált a folyosóra. Ez jó ideig elnyomta a bomlás szagát, mire észrevették, plusz ugye addigra az állatok is megéheztek...:(

Egy napig fertőtlenítették a lakást és a folyosót a hatóságok, ki is lakoltatták a többi lakót két napra :(

2014. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem ez volt most a híradóba? Fia nem volt ott?
2014. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
96%
Előkerítettek egy rokont, vagy fel merték nyitni a lakást? Gratulálok, mert nem tartozol a közömbösök táborába, akik környezetében mumifikálódik a szomszéd.De lehet, hogy annyi a gondjuk, hogy másra már nem jut a figyelemből. Szegény néni.
2014. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem láttam a híradót, nem tudom, hogy ő volt-e benne. Fiáról nem tudtam, hogy lenne.

Felnyitották a lakását a néninek.

2014. okt. 19. 20:51
 16/17 anonim ***** válasza:
96%
A híradóban lévő egy nappal korábban volt. Az nem ez.
2014. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen ez borzasztó...


Nálunk egyszer "szerencsére" csak az történt, hogy a család elment nyaralni és az erkély kamrájában lévő fagyasztónál valamiért megszűnt az áramellátás és ugye mivel nem voltak otthon nem vették észre. Na most az erkély déli fekvésű, süti a nap.. Képzeljétek el mikor elkezdtett rohadni a benne lévő rengeteg hús..

2015. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!