Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem küld valaki fényjel...

Csak nekem küld valaki fényjeleket a Gellért-hegyről, vagy másnak is "üzenget"?

Figyelt kérdés
Újbudán lakom, és az ablakaink a Gellért-hegy felé néznek. És feltűnt, hogy már kb. hónapok óta mindig ugyanott időnként feltűnik egy nagyon fényes "csillag". Most távcsővel megnézve úgy tűnt, hogy lézer, mert miután szabad szemmel elhalványult, utána távcsővel nézve a közeli bozótosban cikázott a fénypont. Sokat vagyok fent éjjel, és talán az a hobbija az ipsének, hogy a kivilágított ablakokba világítgat? Mást is "meglátogat" időnként? A Gellért-hegy keleti végén álló nagy sárga ház közeléből jönnek a jelek...

2014. okt. 22. 01:25
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Hát engem is. Már kétszer is felmentem oda, hogy mi van, de akkor nem láttam semmi furcsát, sem fényeket.
2014. dec. 3. 12:54
 12/47 A kérdező kommentje:
Na most pár házzal odébbről jött erős, villogó fény.
2014. dec. 27. 19:54
 13/47 anonim ***** válasza:
Menekülj onnan, ember.
2015. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

"Nem értem rá vele foglalkozni, de lehet felmegyek oda, és "meglátogatom". Azért kíváncsi lennék mit szólna, hogy becsönget hozzá valaki azzal, hogy innen fények szoktak jönni éjszaka..."


Ajtót nyitna egy zöld emberke, csápokkal a fején.

2015. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
0%

Hát neked se lehet nagy íq d .


Nyilván nem téged lézerez a hülyegyerek hanem úgy amblock az egész újbudát ,nem nehéz egy hegy tetejéről (én mondjuk nem tudnám mert szegedi vagyok).

Amikor átmegy a házadon a csóva akkor te azt egy villanásnak érzed minthogy olyan távolról a pont 5m is lehet .


Mi lenne ha mindenki kiírná a gyk ra akinek elment a csóva az ablaka előtt ,akkor itt most lenne 200 ugyan ilyen kérdés.

2015. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ha végigolvastad volna a hozzászólásokat, láthattad volna, hogy senki nem írta, hogy ő is látná, ezenkívül pedig nem szép dolog csak azért feljönni ide, hogy veszekedhess valakivel. Bizonyára nagyon unalmas lehet az életed, ha csak ezért jössz ide.
2015. jan. 5. 20:47
 17/47 A kérdező kommentje:
Tegnap este már megint felvillant az a bizonyos vakítóan fényes "csillag". Utána pedig a bozótosban láttam valami fényt mozogni. Valahonnan a Kelenhegyi út keleti végéből jönnek a fények.
2015. szept. 6. 22:46
 18/47 A kérdező kommentje:
Ma este hosszú idő után ismét felvillant az a bizonyos "csillag". Senki nem látja rajtam kívül?
2015. okt. 25. 02:35
 19/47 A kérdező kommentje:
Na ma este meg olyan vakító kék fény villant fel kétszer is egymás után, amilyet még sosem láttam onnan jönni.
2015. okt. 26. 17:24
 20/47 A kérdező kommentje:
Na ma este már megint láttam a "csillagot".
2015. nov. 4. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!