Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem küld valaki fényjel...

Csak nekem küld valaki fényjeleket a Gellért-hegyről, vagy másnak is "üzenget"?

Figyelt kérdés
Újbudán lakom, és az ablakaink a Gellért-hegy felé néznek. És feltűnt, hogy már kb. hónapok óta mindig ugyanott időnként feltűnik egy nagyon fényes "csillag". Most távcsővel megnézve úgy tűnt, hogy lézer, mert miután szabad szemmel elhalványult, utána távcsővel nézve a közeli bozótosban cikázott a fénypont. Sokat vagyok fent éjjel, és talán az a hobbija az ipsének, hogy a kivilágított ablakokba világítgat? Mást is "meglátogat" időnként? A Gellért-hegy keleti végén álló nagy sárga ház közeléből jönnek a jelek...

2014. okt. 22. 01:25
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
Komolyan nem látja senki rajtam kívül? Ma este egész sokáig ragyogott a "csillag", még egy homályos fényképet is sikerült róla készítenem.
2015. nov. 10. 21:54
 22/47 anonim válasza:
Fényképeket és videókat szívesen látnék. Igazán feltölthetnéd valahova...
2015. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem hiszel nekem? Amúgy csináltam róla képeket még a jó múltkor, csak azóta már újratelepítettem a gépemet, és nincs kedvem az összes CD-t meg DVD-t végigbogarászni, hogy melyiken lehet. De hidd el, hogy megtörtént dolgokról írok. Mostanában keveset ülök itt éjjel, úgyhogy ritkábban látom, de ha sikerül lefotóznom megint, akkor felrakom majd.
2015. dec. 11. 15:59
 24/47 anonim válasza:
Ez nagyon erdekes lehet ahogy igy olvastam elkezdett ez az egesz sztori erdekelni irjal am fejlemenyeket :)
2015. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Na akkor írok fejleményeket. Ma este akkora fényár jött onnan, mint még soha. Lefényképezni is volt időm, csak sajna a bluetooth valamiért nem működik, de lehet majd megoldom, hogy feltöltsem netre a képet. A lényeg, hogy két nagyon erős reflektor világított kékesfehéren sokáig, majd miután kikapcsoltak, egy pillanatra újra felvillantak, de akkor vörösen világítottak. Most nem pont az épületből, hanem annak tőszomszédságából jöttek a fények...
2016. febr. 7. 20:28
 26/47 anonim válasza:
Tölts fel képeket, videókat netre, szívesen megnéznénk!
2016. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Na közkívánatra, feltöltöttem egy képet ide:

[link]

2016. szept. 18. 21:58
 28/47 A kérdező kommentje:
Na, tegnapelőtt, és tegnap is jöttek éles fények, tegnap fényes nappal, és távcsővel egy idő után már bele se mertem nézni, mert féltettem a szemeim világát. De most nem ugyanonnan jöttek, hanem pár házzal odébbről. Lehetséges, hogy valaki hegesztett a garázsban, és azt láttam?
2018. febr. 18. 20:50
 29/47 anonim ***** válasza:
Ha téged ez ennyire zavar már 4. éve, miért nem húzod el a függönyt?!
2018. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Mert érdekel, hogy mi történik ott. Lehet legközelebb felmegyek, és becsöngetek tényleg.
2018. febr. 18. 21:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!