Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akartatok már öngyilkosok...

Akartatok már öngyilkosok lenni felső szomszéd miatt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 12:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
elírtam: *elköltözni*
2014. okt. 23. 08:14
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

hát ha este zajonganak, akkor csendháboritás miatt rendört is lehet hivni.. ha nappal akkor sajnos nem lehet semmit tenni.. de ez miatt nem kell öngyilkosnak lenni :D te meg mutass nekik egy két jò zenét max hangerőn.. :) lehet tetszeni fog nekik

#4 -es vagyok

2014. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Kihagytam az ajtócsapkodást! 4-es: sajnos, ha hangos zenét kapcsolnék, akkor az az alsót is idegesítené, ő pedig rendes. Nem tudok hogy bosszút állni, börtönbe meg nem akarok menni.
2014. okt. 23. 12:20
 14/19 anonim ***** válasza:
Öngyilkos még nem. Gyilkos már igen.
2014. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Hangfalakat meg mélynyomót szerelj a plafonra, a plafon felé fordítva, a többi oldalát meg szigeteld le szivaccsal. Aztán mehez a lagzi lajcsi. :D
2014. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Teljes mértékben átérzem a problémádat kedves kérdező! Fölénk kb 8-9 éve költözött be egy család, anya,apa és egy akkor kb. 7 èves kisfiú. A gyerek 0-24be rohangált, többször lett szòlva nekik, az egyik alkalommal arra riadtunk fel éjszaka hogy leszakadt a plafonunk !!! Persze ezt sokan ráfogtak olyanra hogy régi építésű a panelház, de érdekes hogy ez eddig a környezetünkbe senkivel sem fordult elő. Természetesen egy bocsánattal megoldották a problémát. Később már kutyát is kapott a gyerek, ami orrba szájba ugat. Mire kezdett volna kinőni ebből a gyerek, megérkezett a drága öcsikéje! kb. 1,5-3 évig semmi probléma nemvolt, de elkezdett járni, és utána futkározni mint a bátyja. Hogy izgibb legyen a történet hozzájön az is hogy nálunk a konyhába kő van, a szobákba pedig régi fajta szalag parketta. A nő egész nap mos, éjszaka is. Hétvégén reggel hètig tudunk aludni max mert 7.05kor már trappol felettünk. Legkorábban éjfélkor tudunk elaludni. Ha az utcán vagy a ház előtt a parkban vannak akkor pedig kèzbe hordja az 5 éves gyereket, a lèpcsőházba úgy jönnek mennek, mintha marhacsorda vonulna , a gyerek rendszeresen ordítva jön fel , anyuka persze nem szòl rá , mert végülis minek. Nyáron nem egyszer öntöttek le vizet vagy saras vizet az erkelyükről, mikőzben nekünk kint száradtak a ruhák. Mikor Anyu felszòlt hogy ezt talán mégse kéne, még a nő szólt vissza flegmán, nevetve hogy ha akkora probléma, vigye fel neki Anyu majd ő kimossa. Minden nap gyomorideggel jövünk haza hogy vajon ma mit fognak alkotni. A konyhäba rendszeresen tologatják a kövön a fémlábas széket, mert minek azt felemelni végülis. Anyum reggel 5kor kel, este fél kilencre ér haza, pihenni semmit nemtud(unk). Akkor volt csak nyugalmunk mikor nyáron egy hétre elmentek nyaralni.
2014. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
előző vagyok, náluk helyett véletlen nálunkot írtam :)
2014. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ez mással is előfordul! Durva dolgokat írtàl! Nem tudtok elköltözni? Én azt fogom, mielőtt kikészülök!
2014. nov. 3. 18:27
 19/19 anonim válasza:

ajtócsapkodásra vegyél neki ajándékba ütköző szivacsot amit az ajtó szélére kell ragasztani, és így tompa hangot ad ki az éles csapódás helyett. 300 forint kb~...

és kérd meg hogy halkabban végezze a napi teendőit.

2014. nov. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!