Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » S. O. s. Hangos panell szomszé...

S. O. s. Hangos panell szomszéddal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Alattunk laknak és egy nagy kövér fickó folyamatosan ordít éjjel nappal. Már tiszta idegroncsok vagyunk. Hiába szoktam neki többször is. De igy nem lehet élni. Bem tudunk éjszaka aludni. Kitöl lehet ilyenkor sefitséget kérni?
2014. dec. 1. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Én laktam réges régen panelbe(már nem), de érdekes módón semmi nem hallatszott át. Neked rtg füled van? vagy mi szösz?:D

Komolyan mondom visszasírom a paneles időket, mert most téglában lakunk, de még a légyzümmögés is meghallatszik:D

2014. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Közös képviselőnek szóljatok. De a panel ilyen.
2014. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hálistennek jo a hallásom. Éjszaka mikor amugy is minden elcsendesedik simán érteni amit ordít. Mert nem beszél. Annak nem lehet nevezni.
2014. dec. 1. 15:19
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké,hogy vannak hangok. De folyamatos beszédet kell hallgatni egész éjjel. Nem hiszem,hogy teljesen normális
2014. dec. 1. 15:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha másokat is zavar, szólhattok közösen a képviselőnek. Bár sokat nem tud tenni ő sem. Imádkozol, hogy elköltözzön, vagy lelépsz te onnan, vagy hozzászoksz.
2014. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Méghogy semmi nem hallatszik át? Én is hallom a szomszédot amikor beszél, a rádió harsog, ha porszívóznak, mosógépeket, és egy kedves szomszéd hangfalát, ami sokszor hajnalig rezegteti a falakat, még a párnán is érzem a rezgést, amitől nem lehet aludni.

Kirakták már a házirendet és bedobták mindenkinek a postaládájába, de ezek a lakók sza.nak rá.

2014. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

-ha te laksz fölül ,akkor úgy szivatod meg az alsó lakót,ahogy csak akarod ,

-egyik : amikor nekiáll hangoskodni,akkor ti futkossatok egy kicsit ,de nem ám lábujhegyen ,hanem a sarkatokat verjétek a betonhoz,jó erősen,ez alul úgy hangzik mint ha fönt medvék járnának,ne félj abba hagyják 1-2 hét múlva a parasztkodást,

2014. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szólj a közös képviselőnek és másokat is kérdez meg akik ott laknak, ha nem hagyja abba a kiabálást, a hangos létet, egyszer ráhívnám a rendőröket ráijesztés képen.
2014. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csinálják fölöttünk is, éjszaka futkároznak, döng felettem a plafon, pedig én nem is bántom őket.
2014. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Talán Nálad is beválik:

Korábbi panel-lakásunkban volt egy "akna" (nem tudom mi a neve, de ebben voltak a viz-, szellőző, stb. csövek), ami összekötötte az emelteket.

Alsó szomszédom panaszkodott, hogy minden lahallatszik hozzájuk. Levettem a zárólapot, kitömtem szivacsdarabokkal, s megszünt a panaszkodás. Ezután már a hangosabb tv-zés sem hallatszott le.

2014. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!