Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek "egészséges" ha...

Szerintetek "egészséges" ha egy nő 2 idegen férfihoz költözik albérletbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy ki mit gondol erről, vagy csak nekem furcsa az, hogy egy fiatal nő ilyen bátor, hogy 2 férfihoz költözik, akik lakótársat kerestek.



2015. jan. 28. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne? Nem az aberrált média által mutatott "világot" kell nézni, a férfiak is csak emberek, nem fognak megerőszakolni első éjszaka.


Egyrészt, én is több sráccal lakom együtt, nem is ismerem őket, ugyanolyan lenne lánnyal is lakni, mindenki éli az életét és kész. De láttam már olyat is, hogy lány direkt fiúk társaságát kereste, mert nem jön ki az azonos neműekkel.


Vagy ennyi erővel pont ugyanolyan hülyén hangzik hogy 2 férfi lakik együtt...pedig nincs abban semmi extra.

2015. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látok benne kivetni valót. Persze nyilván a férfiaktól függ.
2015. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális,ha tudja kezelni az esetleges nem kívánt megnyilvánulasokat is,meg világosak a szabályok,házirend,stb.
2015. jan. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Itt a közös fürdőszoba, konyha stb. Esetleg ha könnyedebben öltözik a csaj ebből kellemetlenségek. Nem tudom, nekem furcsa idegenek férfiakban így megbízni.
2015. jan. 29. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Közös konyha, fürdő...és? :D Az meg csak jó ha a lány lengébben öltözik, de normális esetben nem lesz semmi.


Meg nem tudom milyen férfiakat ismersz de tudtommal nem úgy működünk hogy meglátunk egy nőt és már dugjuk is. Na meg azért nem mindegy hogy milyen férfiról és nőről van szó, mert van nő akiben zéró a nőiesség, meg a férfiak közt is van olyan akire ha ránézel már félsz tőle, de az átlag nem ilyen.


Na meg a nőket sem kell félteni, láttam már olyat, hogy Facebook csoportban feladott hirdetést egy modell alkatú srác, és rögtön vagy 10 lány majdhogynem az ágyát ajánlotta neki...

2015. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megmondom miért zavar. :(


A barátom lakik albiba, mert egyetemista, s most egy csaj költözött oda hozzájuk, akire azt mondta , hogy nem rossz csaj, kicsit tetszik neki.

De nyugodjak meg, nem akar tőle semmit, én kellek neki.

Gondolhatjátok milyen érzés ez nekem. Most azt mondogatja, hogy attól, hogy tetszik neki valaki, nem jelenti azt, hogy akar is tőle valamit....

Csak ez így nagyon fájó, mert sajnos messze lakunk egymástól, s igy lefeküdni minden este aludni, nem a legjobb....

2015. febr. 1. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarul csak féltékeny vagy :D
2015. febr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!