Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyamatos csendháborítás, de...

Folyamatos csendháborítás, de mégsem jelenthetem fel. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Panelban lakom a 3. emeleten, egy elég nyugodt környéken. Az alsó szomszédom viszont az őrületbe kerget már. (24 éves pasi a barátnőjével) Tegnap este, és még jópár szombaton bulit tartottak, természetesen hajnalig. Bömbölő zene, üvöltöző haverok (b***meg a k**va any*d te g*ci és hasonló művész kifejezések). Hiába szól nekik az ember, tesznek rá magasról. Én is huszonéves vagyok, de azért vannak határok.

Hétköznap este full hangerőn szól a ValóVilág, ma is arra keltem, mert ismétlést néztek, persze mély hang maxon.

A baj csak az, hogy a rendőrök nem jönnek ki, mert a csávó apja a helyi rendőrkapitányság fejese, és több rokona is járőr, és hasonlók, és így el is van intézve.

Mit tehetnék ebben az esetben, kihez fordulhatnék?



2015. febr. 22. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon fontos hogy ne önbíráskodj és ne állj bosszút, mert azzal a saját ügyedet rontod.
2015. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ha te lakástulajdonos vagy, akkor akár minden trükk megengedett. Régebben az idős asszonyok is folyamodtak hasonlókhoz.

Egy időben éppen az ablakom alatt burrogtatták minden reggel (hétvégén is) a 150 cm3-s motorjukat, majd amikor láttam, hogy erre rászoktak "véletlenül" éppen akkor sepertem fel kis vízzel a teraszt és rájuk is jutott, sőt, még a szónyegeket is éppen akkor ráztam ki :D De vannak még trükkjeim, pl. virágöntözés. Nem lehet ezekkel a pofátlanokkal mit kezdeni.

Neked is javaslom ezeket a trükköket, vagy egy-egy ráijesztésre akár levélben, akár titkos telefonhívások, stb. Ezek el fogják terelni a figyelmüket.

2015. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni a 9. válaszolót, de nekem a "klasszikusok" miatt költözött el egy ilyen szomszédom. Majd mikor egy teljesen más ügybe beleszart a rendőrség, én is fényképeket, videókat készítettem, összeszedtem a faluból minden mozdítható embert, aki nem az ő seggnyalójuk volt, 1esével feljelentgettük azt a valakit, és csodák csodájára a rendőrök felemelték a seggüket, pedig előtte nem tettek semmit. De rájöttek, hogy nem szabadulnak tőlünk.
2015. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan meg lehet hurcolni az ilyen seg.fejeket családostul. Írsz a helyi napilapnak, dobsz egy emailt a Kurucinfonak, egyet a helyi Jobbiknak. Hidd el senki nem szeret az interneten szerepelni, se az úságban ilyen miatt.
2015. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat, sok ötletet adtatok. :)

Nem vagyok egy agresszív természet, nyugodt típus vagyok, így nekimenni biztos nem fogok, de még1x elbeszélgetek vele normális hangnemben, ha nem használ, akkor jön az általatok írt verzió valamelyike.

2015. febr. 22. 18:40
 16/17 endruka válasza:
Szia! VAN EGY ELÉG JÓ MÓDSZER, csak tökösnek kell lenni hozzá!!! Amikor abba hagyják a bulit,na te akkor piszok hangosan beraksz valami idegesítő zenét, és elmész otthonról egy pár órára!!! Ez persze nem biztos, hogy megoldja a helyzetet, de biztos, hogy elgondolkodnak rajta!!! Egy dolgot ne felejtsél el, egyeztetni a szomszédokkal!!!!! Nem kell több haragos!!! Ha tényleg rendőr az apja, akkor szerezzél magadnak tanukat(szomszédok), mert könnyen megütheted a bokádat(ha nincs hátszeled)!!!! Én azt csinálnám, hogy elmennék egy barkács boltba, és egyszer használatos füldugót vennék(350 Ft), szét osztanám a szomszédok között, és indulhat a buli!!!! Jól gondold meg, mert baj is lehet belőle, te ismered a vérmérsékletüket!!! Nagyon sajnállak,és sok sikert kívánok, bármit is találsz ki !!!
2015. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Logikusan kell gondolkozni.

Ha van egy összeférhetetlen szomszéd rendőr ismerősökkel akik kimosdatják, akkor nekik a bosszú a legnagyobb fegyver a kezükben. Ha ragasztózol, dörömbölsz, üvölteted a zenét, lekapcsolod az áramot, akkor onnantól ők is azt mondhatják hogy te is ezt meg azt csináltad, még a rendőr barátaikat is rád hívhatják és máris te leszel a célkeresztben, a te ügyed meg el lesz felejtve. Ilyenkor nagyon nagy higgadtságot kell tanúsítani.

Nem a levegőbe beszélek, én is a bosszúval fogtam meg az elején a dolgot(egész napos bulira és mélynyomóra hajnali kalapálással válaszoltam). Nem sok híja volt hogy ne legyen komolyabb erőszak belőle, kés is előkerült. Ezután már a rendőröket hívtam minden alkalommal, és meglett a hatása. Végül elköltöztem, mert nem lehet ilyen pocsék körülmények között élni.

2015. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!