Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen gerinctelen? 21/L

Figyelt kérdés

20 éves koromig közöm nem volt a fiúkhoz. Az első nagyon jól játszotta magát, csúnyán átvágott, aztán ocsmány dolgokat mondott rám. Persze szüzesség elvesztésekor se volt körültekintő. A másodiknak meséltem, hogy milyen volt az első, vagyis tudja, hogy nincsenek jó emlékeim, tapasztalataim. Ő meg most 2 napja lelépett szó nélkül, nem tudom elérni. Szóval kihasznált ő is.

Már kezdem elveszteni a hitem és életkedvem, enni nem bírok, hányingerem van.


2014. dec. 12. 18:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Ámen.
2014. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A többség ilyen, felszínesek. Ne add ki magad rögtön, előbb ismerd meg, és akkor jobban óvhatod magad a sérülésektől.
2014. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Kifogtad a parasztokat. Remélem azért nem fogsz általánosítani.
2014. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen pasikat fogtál ki akkor ne csodálkozz. Rendes fiúkat kellene keresned.
2014. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm. Talán mégiscsak apácának kellene mennem. Szerencsére nem kizáró ok ha valaki elvesztette az ártatlanságát.
2014. dec. 12. 19:00
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő emberekkel ismerkedsz! Én itt vagyok egy rendes normális kapcsolatra vágyok de én meg ilyen lányt nem találok!
2014. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha neked csak a külső kellett hát tessék
2014. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es tipikus általánosítás... nem egy görög istenek voltak.
2014. dec. 12. 19:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor Isten áldjon téged! Majd ha lenyugodsz akkor gondolkozz rajta hol rontottál.
2014. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, hányszor előfordult már ez velem... Majd hozzászoksz. Az a baj, a nők nincsenek ehhez hozzászokva, mert az égig vannak ajnározva.
2014. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!