Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha vélelenül ráráztam az...

Ha vélelenül ráráztam az alattam lakó fejére valami, joga feljönni és ajtómon dörömbölni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk, egy szőnyeg kirázása tényleg nem jó ötlet, de ha már elnézést kértél és nem rázod többé, akkor a részedről el van intézve!


Ha az úr csúnyán gyalázkodik, akkor vedd fel egy diktafonnal/telefonnal és egy józan pillanatában tudasd vele, hogy megtetted és a következő alkalom után fel fogod jelenteni...

2015. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Apám lement utána kicsit ráijesztett, mert pont itt volt, na azóta az ajtó közelébe se mer jönni :) Marha intelligens ha fiatal lányokkal szemben tudja fitogtatni az erejét, de ha már férfi hangot hall a lakás közelében, fülét-farkát behúzza :D Igen tényleg a mi hibánk volt, de már elnézést kértünk, de kikérjük magunknak a hangnemet, az én ajtómon meg ne dörömböljön senki :)
2015. márc. 7. 17:56
 13/14 A kérdező kommentje:
Rám a saját ajtómat, a saját lakásomban ugyan nem fogja rám rúgni, pláne egy alkoholista, mert tudok olyat aki szépen visszainvitálja egy szinttel lejjebb, de azért nem lesz köszönet, vannak fiú haverok :D
2015. márc. 7. 17:59
 14/14 anonim válasza:
89%
Hát ne is haragudj, de én is biztos kiakadtam volna rád (tök mindegy, hogy ő alkoholista vagy sem). Mi az, hogy kirázoda dzsuvádat? Nem is értem. Az a por, kosz, mind leszáll hozzám. Lejössz és kitakarítasz bocsánatkérésképp? Vagy megpucolod az ablakom? Abban igazad van, hogy neki nem kellett volna folytatnia, miután bocsánatot kértetek, de eleve hogy merült ez fel bennetek???? Kirázni a szőnyeget az emeleten...pff..vééééletlen. :):)
2015. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!