Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek? Közöljem vele,...

Mit tehetek? Közöljem vele, hogy elviselhetetlenül büdös a lakása? Változtatna ez valamin? Valakinek van ilyenben tapasztalata?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, legfelső emeleten, így minden szomszéd szagát érzem. Eddig nem is volt ezzel probléma, mert még ha dohányoztak is, nem bagózták tele a lakásukat, és nem az a borzasztó orrfacsaró rothadólakás-bűz áradt fel, hanem csak egy kis cigiszag, ami hamar távozott is. De kb. egy éve nagyon keményen elkezdett dohányozni az alsó szomszédom és a fia is. Akkor vettem észre, hogy a csövek melletti repedéseknél szivárog a szag. Gyorsan kifugáztam minden repedést.... most már csak szellőztetéskor jön.... de borzasztó, hogy nem tudok szellőztetni. Olyan iszonyatos bűz árad fel tőlük, még akkor is, ha épp nem bagóznak, hogy nem merem nyitva hagyni éjszakára az ablakokat. A függönyeim egy hét alatt magukba szívják ezt az átható hullaszagot. Már volt, hogy az elviselhetetlen bűzre ébredtem. Valószínűleg ez a házban csak engem zavar, mert a szagok felfelé szállnak. Nem cigiszag ez, ezt a bűzt a nikotinnal, kátránnyal, konyhaszaggal éveken át átitatott falak ontják magukból. Úgyis csak az érti, aki jár már ilyen lakásban. Mintha a legbüdösebb legdohosabb pincében egyszerre dohányoznának és főznének szalontüdőt.


Van bármi, amit tehetek, vagy az egyetlen megoldás a meleg, szélcsendes napokra a légkondi és a csukott ablak lenne? Tényleg nekem kell azért 300ezret kifizetnem, mert a szomszéd egy saját mocskában dagonyázó disznó?



2015. júl. 21. 00:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Végülis jól tetted, mást nem tudtál volna tenni. És el tudtatok arról beszélni, hogy miért is csináltad ezt?
2015. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
Eszed, mint a porcelánlepkéé :)
2015. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem is kellett beszélgetni, tudja nagyon jól. A harmadik öntés után már nem szólt, rájött :-)
2015. aug. 1. 01:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!