Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ki volt az?...

Szerintetek ki volt az? Nagyon megrémültem.

Figyelt kérdés
Ma késő este,negyed 11-kor,a kutyánk nagyon morgott a hátsó kertben(ami közel van a szobámhoz)hallottam,hogy valaki kinyitja a kerítést,és bemegy,utána valaki kopogott a hátsóajtón,amit azért hallottam,mert nyitva volt a konyhaablak,ami mellett az az ajtó van,(a konyhaablak a szobámmal szemben van,viszonylag közel)és a szobám ajtaja nyitva volt,és így hallottam,de én egyedül voltam fent...gyorsan kopogtam anyáékhoz,szóltam nekik,és elmondtam mi van,kimentek a hátsóajtón,körülnéztek a kertben,de sehol senki,és én is kimenetem,láttam még a kerítésnél a nyitható rész is be van zárva,ezek szerint aki itt járt,gyorsan visszacsukta...anyám és az ő élettársa szerint csak a kutyák zöröghettek....pedig én biztosan tudom,hogy mit hallottam,épp síri csendben volt minden és akkor történt.Jól hallottam,hogy honnan jönnek a zajok.Szerintetek mi a fene lehetett ez az egész?Hallucinálni nem szoktam,úgyhogy az ki van lőve.Az egyik oldalon mondjuk érdekes szomszédaink vannak,sokszor leskelődnek az ablakukból,ami az udvarunkra,házra néz oldalt...gondoljátok hogy közülük volt valaki?de miért kopogott,hogyha leskelődés gyanánt rontott volna be az udvarunkba?és eltűnik,mikor kimegyünk megnézni,mi van..nagyon zavar a dolog.ha meg rabolni/gyilkolni akarnak,akkor nyilván nem kopognak.

2015. júl. 23. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont azért kopog hogy megnézze vannak-e otthon vagy nyaralni vagytok. Ha nem vagytok otthon akkor kirabolja a házat.
2015. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.hát nem tudom..az a helyzet,hogy a szobámban égett egy kisebb lámpa,de annyi fény is ki szokott szűrődni a konyhaablakon,hogyha a szobám ajtaja nyitva van...szerintem azt onnan hátsó udvarból lehet látni...
2015. júl. 23. 00:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg pont minket akarnak kirabolni?Szegények vagyunk,mint a templom egere...na jó,lehet ez túlzás,de anyagi helyzetben pont átlagos vagy egy picivel talán még az átlag alatt is vagyunk,arra sem nagyon van pénzünk,hogy nyaralni menjünk valahová...egy ilyen községben lakunk nem valami modern helyen
2015. júl. 23. 00:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ezt mit honnan tudjuk? Te voltál ott te hallottad.
2015. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,én hallottam,nem ti,csak gondolom van elképzelésetek hogy mi lehetett..miért csinál valaki ilyet
2015. júl. 23. 00:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudná valaki kinyitni a kaput, aztán vissza is zárni?
2015. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy nagyon egyszerű kinyitni...bárki kinyithatja kívülről is...
2015. júl. 23. 01:02
 8/10 A kérdező kommentje:
nem a legjobb,tudom,de ezen a környéken nem nagyon szoktak betörések lenni(az ajtókat természetesen bezárjuk kulccsal)
2015. júl. 23. 01:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Valaki bepróbálkozott, és látta, hogy van élet a házban, lelépett.


"ha meg rabolni/gyilkolni akarnak,akkor nyilván nem kopognak."


De igen, szerencsére kevesen képesek erre, csak a sima besurranás és lopás fér bele. Itt buktak a teszten, mert kimentetek megnézni.

2015. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kutyákat úgy kellene tartani hogy körbe tudjanak szaladni. Gondolom el vannak zárva. Ha szabadon vannak nem fog besurranni senki.

Ez terepszemle volt valami rabló részéről.Hogy visszatér e a fene tudja,de azért zárjátok az ajtót..

2015. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!